Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreztessem párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem párommal, hogy elveszíthet?

Figyelt kérdés

20/L


Szeretném ha harcolna értem, hogy fontos legyek neki, hogy kaparjon ő is legyen úgy mint én.Akarom hogy érezze ezeket a dolgokat.

Nem érzi hogy harcolni kell értem, nem vagyok neki ki hivás


Hogy éreztessem vele?


2014. aug. 8. 22:02
1 2 3
 21/26 ASOT ***** válasza:

De ha teljesen őszinte akarok lenni akkor nem várnék a helyedben 1 percet sem.


De mivel te szereted és úgysem fogod tudni szó nélkül hagyni mert képtelen leszel rá, és ezt "Dowd" is tudja h az leszel....éppen ezért írtam azt a 3 napot.

2014. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez is ritka látvány. A 2 legértelmesebb ember (Dowd , ASOT) 1 kérdésen belül. :)
2014. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 ASOT ***** válasza:
Ne nyald a seggem! :)
2014. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha én ezt megtudnám, hogy ilyen harcot akarsz, elő sem venném a kardot érted, kislány! Menj vissza a Barbi babákhoz!
2014. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#22

Kedves vagy köszönöm.


ASOT jól írja, már szinte kezdesz kétségbe esett lenni, és szó szerint a minden kő megmozgatása történik. Ezért írtam amit, hogy majd jön az, hogy féltékennyé is teszed?

Ezzel provokálnál egy üvöltöző embert aki 6 hete hozzád sem ért?

Értem én, hogy szereted, és ilyenkor az embernek mindegy milyen áron szeret.

Aztán amikor nem szeret rájön, hogy túl sokba került ez neki. Ebből baj lehet igen könnyen.


Beszélj vele, és mond el neki. De úgy ülj le vele beszélni, hogy két módon álltok fel. Vagy megbeszélted vele normálisan, vagy nem vagytok egy pár. És ebből az egyből ne engedj.

2014. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 ASOT ***** válasza:

BINGO!

Mindent tudsz!

Mehetünk aludni.

2014. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!