Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyenge, könnyen befolyásolható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyenge, könnyen befolyásolható, buta lányokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szóval rohadt nagy szerencsétlenségemre egy ilyenbe szerettem bele, de rohadtul, persze van egy nagyon jó "haverja", aki már hajt rá hónapok óta, és b*ssza a csőrét, hogy képbe jöttem. És most minden hülyeséget bemagyaráz a lánynak az meg bekajál mindent. Ilyenkor mi a teendő? Pont nekem nem hisz, aki a legjobban szereti (bár ne tenném!), annak a farokráncigáló szerencsétlennek meg igen... Szóval... Mi a frászkarikát csináljak?
2010. jan. 12. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Verj be neki egyet, egy kicsit fölényeskedj...visszaszólni se fog tudni, meg ütni se:P
2010. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az nem jó. Lány megtudja, nekem kampec.
2010. jan. 12. 21:49
 3/18 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, benne eleve nincs meg a bizalom, és még az a kevés is eltűnőben van a haverja szólásai miatt.
2010. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Kell neked az a lány? megéri neked? gondold végig. Ha most ez van, később mi lesz. Vagy keféld meg, és hagyd ott, az a legbiztosabb.
2010. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
ne légy már puhap.csű tudod mi az a manipuláció?:D olvass sokat én 1 csaj közel fél éven át manipuláltam mert buta volt és szinte mindenre rávettem. Pl átmentem hozzá rávettem h lesz.pjon és hazamentem és ennyi. Olvasgass :D
2010. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
az előző vok am am én megdugnám és otthagynám a csajt :D 18F
2010. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hmm. :D És hány éves volt?
2010. jan. 12. 21:53
 8/18 anonim ***** válasza:
16
2010. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

A csávót hagyd. Őt barátként kezeli a lány, ha megbántod a csávót, az a kis p*cs egyből szaladni fog a csajhoz és kiszinezve fog panaszkodni milyen tahó vagy. Szal ez kilőve. És sztem a kis p*cs is erre megy. Próbálj a lányra hatni. Véletlenül se hibázz semmiben mert akkor ismét megtudja a srác, és megy, és panaszkodik... stb


Ha a lány vmit mondd, vagy utal arra hogy a gyerek beszélt neki valamiről, ne védekezz, inkább támadj hogy bizonyítsa be, mondja a szemedbe, ha neki hiszel miért nem vele jársz. Mondogasd azt hogy mennyire szereted, de ha így áll a dolgokhoz, nincs értelme tovább, mert egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. Te bízol benne, és szeretnéd h ő is bízzon benned. És higgye el hogy nincs mitől tartania veled kapcsolatban, mert te soha nem bántanád meg... huh .. szal... én ezt tenném.

sok sikert.!


23/F

2010. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
semmiképpen se használd ki a lányt mert azzal egy életre elásod magad előtte..
2010. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!