Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lanynak kene bizonyitanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemarhogyeztkerdezed kérdése:

Egy lanynak kene bizonyitanom hogy tenyleg nem vagyok olyan fiu aki atveri es megcsalja meg hogy csak arra kell lenyegeben hogy nem vagyok hazug. Lehet ezt?

Figyelt kérdés
Felreertes ne essek tenyleg nem vagyok ilyen es komoly otleteket kerek es kerlek ne kerdezd hogy mért kell bizonyitanom csak otleteket kerlek nagyon szépen megköszönném eletmentő lenne

2014. aug. 8. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd csak! Aztán nehogy majd pont ő verjen át téged... Szeretik ezt játszani! :D
2014. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Idővel majd rájön. Ne 1 cselekedeted alapján ítélje már meg a személyiségedet ..
2014. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. Ha a barátnődről van szó és ezeket tetted, szinte sehogy sincs esély, kivéve, ha még szeret és nem talált mást. Ha ezt terjesztik rólad, akkor csak elég csak beszélgetned vele és megismer, hogy milyen vagy valójában.
2014. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet bizonyitani valahogy de nem tudom mit hinne el :/ tippeket kerek hog mit tegyek :)
2014. aug. 8. 22:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell bizonygatnod semmit!Ha megismer majd rájön:)
2014. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ismer jol osszejottunk nagyon megszeretett es attol fel hogy atverem :/ hogy jol azerelmes lessz belem aztan en lelepek
2014. aug. 8. 22:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki bizalmatlan, vagy nem akar tőled semmit, annak mondhatsz bármit, azzal csinálhatsz bármit, úgyse leszel elég jó neki. Volt, akivel pl. hónapokig leveleztem, semmi olyat nem tettem, ami taszító lehetett volna, igyekeztem elnyerni a bizalmát (mert azt mondta, hogy bizalmatlan típus), időt is adtam neki, erre egyszer csak azt írta, hogy nem akarja többé a társaságom, és eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Szóval nem mindenki érdemli meg a küszködést, és ahol már nagyon kellene bizonygatnod, ott lehet, hogy baj van.
2014. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon sokan atvertek es ki akartak hasznalni :) aztan engem is megszeretett de nagyon es ha en igy atvernem aztmondta nem eli tul
2014. aug. 8. 23:07
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehetetlen mi?
2014. aug. 8. 23:10
 10/14 anonim ***** válasza:

"Bizonyítsd csak! Aztán nehogy majd pont ő verjen át téged... Szeretik ezt játszani! :D"


Félelmetes! Velem pont így esett meg, ahogy te írtad kedves első... :(

2014. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!