Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondanák, hogy kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondanák, hogy kaptok 50 milliót, de soha nem lehet gyereketek, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Ezen vesztünk tegnap össze a párommal. Ti mit választanátok?

Kort és nemet is írjatok, légyszi.


2014. aug. 9. 08:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
Kizárt. Egyrészt nincs az a pénz, másrészt 50 millió az nem sok... persze csóró minimálbéres rétegnek az lehet, de amúgy nem sok.
2014. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22f
2014. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%

Nemet mondanék. Lehetne ez a felajánlott összeg 10.000 ft vagy 10 milliárd is....


A gyerek a legcsodálatosabb dolog az életben. Akkora szeretet amit az ember addig el sem tud képzelni amíg nem lesz neki saját. Sokáig azt gondoltam, hogy ez ilyen családos mézes, mázos dolog. Lett saját gyerekem és ma már elképzelni nem tudnám az életem nélküle.

Ennél nagyobb szeretet és szerelem nem létezik az életben!!!!!!!!


25/N

2014. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50 milla nem pénz, pár hónap alatt el lehet költeni, sőt. Egy nap alatt is. De mivel nem akarok gyereket, így különösebben nem vágna földhöz egy ilyen ajánlat. 20/N
2014. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék arra, hogy akik a gyerek mellett vannak, mit fognak mondani, érezni, akkor amikor a serdülés, megvadulás időszakába ér a gyerek... Sok szerencsét hozzá.
2014. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Valószínűleg mint minden SZÜLŐ mi is túl fogjuk élni :D A Te anyád is túlélte a kamasz időszakot, az enyém is. Mert bármilyen nehéz is legyen, át kell vészelni.


Elég gyatra lehet az érzelmi világod ha CSAK ENNYIVEL tudsz érvelni a gyerek ellen :D

2014. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50 millió azért, hogy ne legyen amit nem akarok? Életem legkönnyebb döntése lenne.
2014. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16-oska:

"Valószínűleg mint minden SZÜLŐ mi is túl fogjuk élni :D A Te anyád is túlélte a kamasz időszakot, az enyém is. Mert bármilyen nehéz is legyen, át kell vészelni."


Tudod: én tanultam a hibából és ezért rohadtul szégyellem magam, ahogyan bántam a szüleimmel ebben a megvadult időszakomban. Ezért is határoztam el, hogy nekem nem kell kölyök. Ezért tettem fel a kérdésem provokatívan. Szóval ezt BENÉZTED :):). Lehet próbálkozni újra:):).

Az a baj, hogy Te is úgy állsz hozzá, hogy "át kell vészelni".

Jobb, ha tudod: - akkor még - NEM volt kötelező a gyerek senkinek! :)

2014. aug. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ÁMEN! Én nem vitatkozom senkivel. Az akinek nincs gyerek ( saját elhatározásból) nem is tudja mennyivel "szegényebb érzelmileg" mint az az ember / szülő akinek van gyereke.


De nem ez volt a konkrét kérdés, így én búcsúztam is, a kérdésre már válaszoltam!


Üdv.

2014. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!