Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (lányok is) Mit értete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (lányok is) Mit értete az alatt ha azt mondjátok egy lánynak, hogy törékeny?

Figyelt kérdés
Nekem már több pasim is megjegyezte ,hogy olyan aranyos és törékeny vagyok.De ez pontosan mit is takar?
2010. jan. 12. 22:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem lehet vele birózni
2010. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem hinném h belsőre gondoltak mert már akkor mondták mikor csak 1x 2x találkoztunk akkor meg nem derül ki:) alacsony se vagyok de lehet tényleg a mosoly van a dologban meg az arcom:)mindig mosolygok van ,hogy zavaromban is
2010. jan. 13. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!