Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha én emiatt exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha én emiatt exemet hibáztatom?

Figyelt kérdés

Együtt voltam exemmel 2,5 évig. Első nagy szerelem volt. Az utolsó 2 hónapban már semmi nem volt ugyanolyan..Sokat hazudott, de mindig megbocsátottam neki mert szerettem és nem akartam elveszíteni...

Amikor vége lett megtudtam hogy 2x megcsalt..(nálam már a csók annak számít)


Most 1 év után együtt vagyok egy sráccal pár hete, régebbről ismerem, de egyszerűen nem tudok benne 100% ban bízni...Eddig azért nem volt kapcsolatom, mert pont ettől tartottam..


Őszintén szólva én exem hibáztatom ezért, mert ha nem hazudik a 2,5 év alatt, ha nem csal meg, akkor talán most is bíznék az emberekben és normális kapcsolatom lenne...


21 L


2014. aug. 9. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ismerős..és igen, ezért nem mersz bízni, ahogy én sem fogok tudni már soha ,senkiben
2014. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az exed váltotta ki belőled ezt. Azért vagy bizalmatlan. Viszont, ezen túl kell lépni és esélyt adni másnak. Nem szabad, hogy a jelenlegivel így viselkedj, mert elveszítheted és csak magad fogodd utána hibáztatni.
2014. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő egy másik srác, addig bízz meg benne 100%ig amíg nem ad okot az ellenkezőjére. Nehogy a párod szívja meg a levét egy olyan dolognak, amit el sem követett
2014. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egész szar kapcsolatod az exeddel a te hibád. Hazug, hűtlen emberek mindig is voltak, és pont azért vannak annyian, mert a magadfajta jó sokáig elviseli, mindenért megbocsát. Ha az első adandó alkalommal kidobtad volna, akkor elkönyvelhetted volna úgy a dolgot, hogy "hát, ez egy bunkó paraszt, egy hazug ember, még jó, hogy hamar kiismertem, és vége lett, biztos találok majd jobbat". Ehelyett te tűrted, megbocsátottál minden egyes alkalommal, és naivan vártad, hogy majd megváltozik, csak azért, mert te nem akartad elveszíteni. Azt kéne felfogni, hogy attól nem fog megváltozni senki, hogy te szereted őt és nem akarod elveszíteni, attól változna meg, ha ő is szeretne és nem akarna elveszíteni. Mivel neki mindegy volt, hiszen melletted bármit csinálhatott, amihez kedve volt, te úgyis megbocsátottál, örült, hogy vagy neki, de nyilván nem szeretett.


Az, hogy most nem tudsz megbízni a párodban, szerintem egyedül annak a hibája, hogy idióta voltál az előző kapcsolatodban, és hagytad magad kihasználni.

2014. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4# Ez szíven ütött, de teljes mértékben igazad van!

Én is hibás voltam, de ha az ember szerelmes akkor megbocsát...nem mindent, de nagyon sokmindent..

2014. aug. 9. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván azért vagy bizalmatlan, mert már valaki eljátszotta a bizalmadat egyszer. De egy dolgot soha ne felejts el! Az egy másik ember volt és ember és ember közt is van különbség, akár nem is kicsi! Ne a mostanit hibáztasd azért, amit más vétett ellened! Ha ez a mostani szeret téged, törődik veled, akkor tégy te is úgy. Nem gondolnám, hogy egy ember mások alapján kéne megítélni. Mert azt gondolod, hogy te most jó vagy? Mert szerintem aki bizalmatlanságban van együtt egy másik emberrel, akkor annak a kapcsolatnak ugyanúgy semmi értelme. Mert bizalom nélkül egy kapcsolat egy fabatkát sem ér. És azt gondolod, hogy ez nem esik rosszul ennek a srácnak, hogy nem bízol benne? Ugyanúgy fájdalmat okozhatsz ezzel. Akkor te egy kicsit nem vagy ez miatt rossz? De igen, az vagy egy kicsikét.

Lépj túl a múlton, és adj esélyt a jövőre. És legyél pozitív. Mert lehet hogy ez is rosszul fog elsülni, ezt nem lehet előre tudni. De ha nem? Akkor megéri elszalasztani a jót valamiért, aminek már rég vége van és rossz volt? Nem hiszem.:)

2014. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van.. A saját, és más hibája miatt nem szabadna a mostani barátomat úgymond "büntetni" :(
2014. aug. 9. 12:18
 8/8 BlackSword ***** válasza:
Tudod azért, mert az alattad lakó bömbölteti a zenét, a feletted lakó nem biztos, hogy kiáztat a mosógépével...
2014. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!