Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még szeretném az exemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szeretném az exemet, féltékenynek kellene lennem rá?

Figyelt kérdés

Még mindig sokszor sírva kelek fel a szakítás óta (január, ő szakított), de nem érzek féltékenységet, hogy mondjuk "jaj, mit csinálhat most?". (fb-n le van tiltva, mert zaklatott, szóval ott nem látom, hogy mit csinál, és senkitől se hallom)


Akkor nem szeretem már, csak még a szakítást kell feldolgoznom? De akkor mért sírok, én nem értem? Mit gondoltok?


2014. aug. 6. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam meg pont fordítva van, nem szoktam sírni utána egyáltalán, nem is vagyok már belé szerelmes, de mégis gyakran eszembe jut hogy mit csinálhat. De szerintem is már csak a szakítást kell feldolgoznod, nekem is sokáig tartott
2014. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!