Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Szerintetek lehet hogy meleg?

Figyelt kérdés
tegnap vagyis ma is, buliba voltunk, 2 volt osztarsammal, pialgattunk,aztan mentunk margitszigetre, es az egyikkel, akitol mar talan ereztem kis "másságot", vegig a szigeten kezenfogva setaltunk, persze mindig azt mondta hogy en fogom a kezet, dehat o meg hagyta szal, na mindegy :) meg sokszor fogdostam a segget az se zavarta nevettunk :) es sztem mar annyira nem voltunk reszegek en legalabbis mar jozan voltam teljesen, aztan amikor mar bent voltunk a varosban amikor hozzajuk mentunk, akkor is megfogtam a kezet es hagyta es akkor o is biztosan jozan volt, ja es meg a szigeten, dombocskan ultunk majdnem bealudtunk es en meg radoltem a terdere, o meg ram fekudt es igy is majdnem elaludtunk, :)) na es szeribtetek meleg lehet? Mert elegge tagadja, de megis sokszor olyan meleg tekintettel nezett ram

2014. aug. 9. 12:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Minden bizonnyal az. :) bárcsak nekem is lenne ilyen barátom. :( 19/f
2014. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
te fogdostad ... te vagy meleg
2014. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a meleg aki hagyja
2014. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te fogdostad őt -> te vagy meleg
2014. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biszex vagyok nem meleg, es most csak a fogdosast ragadtatok ki, amikor a tobbi a lenyeg, elso valaszolo, majd lesz gondolom :)))
2014. aug. 9. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem adod kölcsön pár napra? :O :) Am szerintem az.
2014. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem adom, enyém :3 ha kiderul biztosan hogy az, akkor végkepp nem adom ;) :D
2014. aug. 9. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csókold meg, hátha azt is hagyja. :-)
2014. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem megcsokolhatom e de nem engedte :( :DDD
2014. aug. 9. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!