Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szeret, de a viselkedéséből nem ez derül ki. Szerintetek sem?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg: a párommal 4 éve és 7 hónapja vagyunk együtt, de körülbelül 3 éve olyan ridegen viselkedik velem. Nagyjából minden apró kis hibámba beleköt, rengeteget veszekszünk, a legalapvetőbb tulajdonságaimat pedig egyenesen utàlja szerintem. Egyszer még az is kicsúszott a száján, hogy ha én nevetek az élettől is elmegy a kedve... A szemén is látszik, hogy távolságtartó, magátol ritkán bújik hozzám, ha en próbálkozok akkor pedig előfordul, hogy elhúzódik vagy mérgesen néz rám. Azt mondja, hogy ez azért van mert sokat veszekszünk, de ezeknek a veszekedéseknek a nagy részét úgy érzem, hogy nem tudom elkerülni. Hihetetlenül büszke, és ha csak megérzi a hangnemen, hogy megváltozik, mert ideges vagyok, bár nem emel fel a hangom, szerinte úgy beszélek vele, mint egy kutyával. Szexuális életünk pedig majdhogynem nincs is. Havi egyszeri alkalmat legalábbis nem neveznék annak. Megcsalni mostmár nem csal meg, abban biztos vagyok, csak nem értem, hogy ha már nem érez irántam szerelmet, vagy legalábbis nem biztos abban sem, hogy majd valamikor 5-10 év múlva feleségül akar venni, akkor miért ragaszkodik hozzám minden áron? Más id volt már ilyen kapcsolatban?
2014. aug. 9. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy még mindig vele? Én már rég szakítottam volna..
2014. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem voltam ilyen kapcsolatban még viszont körülöttem sok párnál van ilyen. Szerintem nem szeret, és azért van még veled, mert nincs jobb, neki ez így kényelmes. majd ha jön egy olyan lehetőség ami jobb lesz akkor otthagy. Szexre jó vagy neki, amúgy meg kb. hozzá sem szólj... Nem? :S

Kivel csalt meg?

Én a helyedben otthagynám.

2014. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást. Ne pazarold ilyen emberre az időt. Csak megszokásból van veled, vagy mert kapcsolatfüggő.
2014. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kerdezz ra hogy miert ilyen veled..es mond neki hogy ez teged bant..aztan lesz ami lesz
2014. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy még a szexet is elfelejthetem. A 2. évfordulónkon már egyszer szakítottak vele, mert a volt barátnőjével csalt meg, igaz, csak szóban, de az is elég fájdalmas tud lenni. Azt mondja azért van velem, mert rengeteget veszekszünk, viszont vannak olyan pillanatok, amikor meg jobban érzi velem magát, mint bárki mással és azért megpróbálja magát túltenni a veszekedéseken. Eddig nem gondoltam, hogy ilyen komoly lenne a dolog, de miután ma megkérdeztem tőle, hogy kb 5 év múlva hogy képzeli el a kapcsolatunkat, mert azért az embernek tudnia kell, merre halad, az volt a válasz,hogy azt se tudja, holnap mit fog még csinálni. Egyszer azt mondja, hogy szeret és én vagyok a mindene, máskor pedig ez van. Nem tudok rajta kiigazodni
2014. aug. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!