Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolat után mennyi idő múlva lett új párod?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem most ér véget a 2 éves kapcsolatom, kb. az utolsókat rúgjuk már, de én még mindig szeretem őt, ő viszont megunt.

De már annyit sírtam miatta, hogy inkább összejövök pár hét múlva valakivel, addig sem vagyok egyedül, s hagyom, hogy alakuljanak maguktól a dolgok, semmit sem erőltetek.

2014. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy éve lett vége, azóta nincs senkim. Próbálkoztam, de nem jött össze, most meg már nem is próbálkozom. Azért viszont nem akarnék összejönni akárkivel is, hogy felejtsek.
2014. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hónap. Azóta annak is vége lett,de sokat segített,hogy éreztem valakinek a közelségét. Persze nem volt fair,hiszen még az exemmel beszéltem,gondoltam rá,de a nehezén ő segített túl jutni. Ő sem vett engem túl komolyan,úgyhogy sértettség nélkül váltunk szét.
2014. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3,5 évig voltam együtt az exemmel, márciusban szakítottunk, májusban már új párom volt, de másfél hónapja ismertem, mikor összejöttünk.
2014. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!