Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni az első párkapcsolatot, első szerelmet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom sok itallal
2014. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem egy év kellett :(
2014. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jöhet a következő
2014. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem elfelejteni kell (azt úgysem fogod), hanem elfogadni, hogy vége, tanulni a hibáidból és felhasználni a tapasztalatokat arra, hogy a következő kapcsolatod jobb legyen :)
2014. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehezen, én teljesen összetörtem utána, depressziós, önértékelési problémás lettem, lefogytam 10 kg-ot.

Próbálj meg olvasni regényeket, ismeretterjesztő dolgokat, nekem nagyjából bevált. De a depressziótól nem szabadultam még meg.

2014. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sehogy, nem fogod soha elfelejteni, csak idővel nem fogsz érezni semmit ha eszedbe jut. Tisztán fogod tudni hogy mi miért történt és nyilvánvaló lesz egy csomo olyan dolog amit akkor esetleg nem vettél észre, mert rózsaszín ködben voltál.
2014. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy, el felejteni úgysem fogod.

Nekem is nehéz volt 1év kelet hozzá és már nem érzek iránta semmit.

2014. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!