Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom noje?

Figyelt kérdés

a legjobb baratom nemreg bemutatta az uj nojet. kiderult h futolag ismerem. egyszer osszefekudtunk a csajjal egy buliban. es miota ujra talalkoztunk csak arra az estere gondolok.

megkert a csaj h semmit ne mondjak. azt jatszuk h mi soha nem taliztunk meg.

el kene mondanom h en mar lefekudtem vele? 24F



2014. aug. 9. 23:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne
2014. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi az istenért kéne elmondanod?
2014. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hat amikor ecseteli h tegnap milyen jot dugtak szivesen mondanam h tavaly se volt rossz a csaj... szoval vagjatok.
2014. aug. 9. 23:20
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem meg tartozol ennyivel a barátodnak. Meg a csaj is...
2014. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kerida ***** válasza:
Szerintem nem. Nem az számít mi volt, hanem mi van. Ha nem tartotok igényt egymásra, fölös infó.
2014. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hat en azert meg egyszer megdongetnem :D
2014. aug. 9. 23:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Én elmondanám, mi az hogy játsszuk mintha soha nem taliztunk volna még? :D Velem ne szórakozzon.

A másik meg az, hogy szerintem a legjobb barátomnak is tudnia kellene róla, ha már a legjobb barátom.

2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bunkó lennél ha elmondanád, ha normális barát vagy akkor ne akarj már most nagyzolni, vagy nem is tudom miért csinálnál ilyet.. okéé tavaly együtt voltál vele 1x, azóta semmi, akkor még nem járt a barátoddal, most miért lennél ekkora szemét, hogy ilyet elmondj. Ha én velem ilyet csinálnának életben nem állnék veled szóba, odalenne a barátságünk.
2014. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"

hat amikor ecseteli h tegnap milyen jot dugtak szivesen mondanam h tavaly se volt rossz a csaj... szoval vagjatok."

Szerintem te egy bunkó vagy.A saját képedet akarod ezzel fényezni?Vagy hogy nekem is megvolt öreg a csajod?

2014. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
majd ha szakítanak akkor mondd el neki :D
2014. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!