Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso szerelem langolt, utana kihultem?

Figyelt kérdés

Az elso igazi szerelmem tartott majd masfel evig, aztan eltavolodtunk egymastol, majd a csajszi talalt maganak mast.

Tonkrementem bele szivugyileg, de mondjuk tultettem magam.

En is talaltam a kesobbiekben mast, de valahogy sosem ereztem azota olyan elhatalmasodo erzest magamon mint az elobb emlitett lanynal.

Osszejottem immaron masfel eve valakivel, vonzodtam hozza, a szemelyisege is megfogott, de akarmennyire is kozel kerultunk nem ereztem h annyira szeretnem mint amennyire elotte tudtam szeretni.

Talan felhuztam egy tuzfalat, hogy ne tudja senki annyira osszetorni a szivem? Vagy mi lehet ennek az oka?

Szeretem, de nem azzal a szintu szerelemmel mint amivel o engem, vagy ahogy kene .. Vagy nem tudom. Mindenesetre nem tud olyan erzes a hatalmaba keriteni mikor vele vagyok vagy ra gondolok mint az elozo baratnomnel :( segitsetek tisztazni magamban a dolgokat, mert eleg reg ota orlom magam emiatt :( koszi

18/F


2014. aug. 10. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:

az én megfejtésem erre-

hasonlóan voltam én is,jöttek mentek utána a nők,de nem éreztem ugyanazt.

nálam az első szerelem egy jó 9 pontos bombázó lány volt testileg és lelkileg is teljesen egyben volt.

a többi nő aki utána jött meg jó ha a 7est elérte testileg.

de arra jók voltak,hogy újra építsem velük,rajtuk az önértékelésem az önbizalmam és felépülve újra fel tudjak csípni egy fullos testű,sportos,egészséges lelkű nőt,akibe bele tudok zúgni.

magyarul ne add lejjebb,jó csajt válassz és akkor fel sem fog merülni ilyesmi.

2014. aug. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!