Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek tul a dolgokon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tul a dolgokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elore is koszonom hogy ha elolvasod es segitesz, es elnezest kerek az ekezetert!


Egy 17eves lany vagyok. Masfel eve megismerkedtem egy fiuval,beszelgettunk masfel honapig, aztan talalkozgattunk es osszejottunk. Beleszerettem teljesen!

Boldog voltam, meg sose ereztem hasonlot!1-2 honapig minden rendben ment.. Azutan elkezdodtek a problemak.

A baratom bulizni akart menni, es szivtak is. Hat ezt valahogy elfelejtette meselni az ismerkedes alatt:( en nem jartam ilyen helyekre, otthon ulos tipus vagyok ha bulikrol van szo. Egy ideig nem volt ezekkel bajom, vagyis nem mondtam..azutan viszont ha el akart menni teljesen kiakadtam, felkaptam a vizet, es bevallam volt h hisztiztem is. Volt h csak kiultek dumalni a barataival de mar akkor is kattogtam mikor all be ilyesmik, szoval nem voltam nyugodt ezert sokszor vitaztunk. Szakitani akartam de annyira megszerettem:( a baratom egyre rosszabbul viselte a vitakat, ami sokszor miatta volt mert ha idees volt ereztem en is, es bantott szavakkal.. Akar sulis dolgok, akar csaladi, azt en ereztem. Majd odaig fajultak a dolgok h megpofozott,majd sajnos egyre durvabbakat:( Hibaztam h vele maradtam az elso eset utan, de feltem tole nagyon, es a szuleimnek nem mertem elmeselni:(( bocsanat a sok dologert, a lenyeg, hogy ennek a kapcsolatnak vege van tobb mint egy ev utan..ket honapja! De en meg mindig kepes vagyok sirni es ostromolni magam miatta:( CSAK a jora tudok gondolni mert azert volt az is boven:( egy suliba jarunk, mar elore felek!! Segitsetek!! Mit tegyek h ne szeretettel gondoljak egy ilyen idegbeteg emberre aki bantott ?:( koszonom elore is !


2014. aug. 10. 03:34
 1/8 laptopdj ***** válasza:
Ebben a dologban sajnos nemtudok segiteni!legy eros es kitarto!talan egyszer megtalalod az igazit!
2014. aug. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az probalok lenni, csak sajnos egyedul vagyok teljesen.

Senkiben sem tudok bizni es sose tudnek ujra kapcsolatba lepni valakivel, egyszeruen ez valahogy ugyerzem kihat az egesz eletemre vegig:( es en meg kepes vagyok csak a szepekre gondolni es szomorkodni:( de koszonom!

2014. aug. 10. 03:50
 3/8 anonim válasza:
menj el pszichológushoz, mert durva nyomokat hagyott ez benned. ő neki elmondhatsz mindent őszintén, ő segíteni fog! és mikor az van benned, hogy de jó lenne vele, vagy hiányzik, csak juttasd eszedbe milyenek voltak a viták, vagy mit éreztél mikor megütött, bántott téged. ne felejtsd el ezeket, nem érdemli meg hogy még mindig ki legyél borulva miatta. ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan. 18L
2014. aug. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg új barátokat szerezni. Biztosan akad majd valaki, akivel elfelejted a régit. Főleg ne sajnáld magadat, mert az semmi jóra nem vezet.
2014. aug. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hát 2 hónap után szerintem itt az ideje felhagyni az ön sajnálattal :)


Rakd helyre a dolgokat, nem baj ha tudod h voltak szép pillanatok, de tudd mellette azt is hogy ő nem csak ilyen hanem füvezik, és pofozkodik meg a többi.

Kérdem én kell neked egy olyan valaki aki úgy "szeret" hogy felképel? Szerintem mindenki jobbat érdemel, kivéve aki ennek ellenére is belemegy egy kapcsolatba.


Hogy lehetnél olyan mellett boldog aki mellett félned kell? Hogy tudnál rá támaszkodni és megbízni benne akitől félsz?

Vagy nem ezek a legalapvetőbb dolgok egy kapcsolatban?


Sztem nem baj ha mondjuk "szeretettel" gondolsz rá, nem feltétlen kell minden exet utálni, csak ne engedd szívednek hogy ebben a kérdésben ő vezessen, hanem értelemmel el kell picit "nyomni" a szív dolgait. Kicsit kifejtve, én se haragszok és nem utálkozom az exem miatt aki többször becsapott, és jó a szép emlékekre gondolni, ez az ami szívtől jön, de az eszem tudja h mennyi szarságot is kaptam. Ha szembe állítod ezt a kettőt akk el kell döntened hogy melyiket választod.

Én úgy döntöttem h ez nekem nem kell, én jobbra vágyok, és mivel ezt határoztam el ezért nem engedem h a szívem vezessen ha róla van szó.

Persze az érzéseket nem lehet csak úgy elnyomni azok ott fognak kopogni a hátsó ajtón sokáig, de ilyenkor mindig eszembe juttattam h mit határoztam ill h miért döntöttem úgy, mik voltak azok amik nem kellenek tőle.


Am hatásos trükk ha kimozdulsz, ne ücsörögj egyedül otthon, menj el a barátokkal valamerre. Vagy kezd el vmi sportolni akár csak hobby szinten tekerni, futni. Remekül lehet vele feszültséget levezetni :)


"Senkiben sem tudok bizni es sose tudnek ujra kapcsolatba lepni valakivel, egyszeruen ez valahogy ugyerzem kihat az egesz eletemre vegig"


Előző szakításom után kb én is ezt éreztem, nem bírtam egy lányra se ránézni, pláne abba bele gondolni h járjak vkivel, egyszerűen rosszul voltam a gondolattól.

De fontos tisztázni, hogy nem minden srác bántott csak az egyik, ezért nem okolhatod az összeset, és nem vonhatod meg tőlük a bizalmat, elvégre ők semmi rosszat nem tettek ellened. És különben valahol köztük van "az igazi" is. Mert hát gondolom azért az a célod hogy megtaláld, legalábbis ha még a kapcsolat előtti állapotodat nézed akk ez volt nem? Miért kellene ennek változni?

Ahhoz viszont az kell h merj újra bízni.


Persze ezek nem mennek egyik napról a másikra, de csak rajtad múlik h mit teszel, tovább mész és keresel vagy vegetálsz és buslakodsz :)

Az a legjobb az életedben hogy Te döntöd el milyen lesz, csak tenni kell érte :)


Szóval hajrá! :)



(Bocsánat ha durván fogalmaztam, néha ez kell hogy ki mozdulj az álló vízből ;)

2014. aug. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez sokat segített:) Járkálok ide oda, voltam nyaralni is, de este mindig rám jönnek a gondolatok,érzések ezzel kapcsolatban:) Szinte minden barátom elvesztettem a fiú miatt, 2 lánnyal vagyok jóba, de nem olyan szinten h megosszam velük a dolgaim, csal elmegyünk moziba és kb ennyi:)
2014. aug. 10. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el túl leszel rajta. MOst még ugyan rossz, és még egy ideig valószínűleg az is lesz, de az idő minden sebet begyógyít, idővel túl leszel rajta, meglátod. :) Fel a fejjel! Ha eszedbe jutna, gondolj gyorsan másra. Írj privit, ha gondolod, 23/F. :)
2014. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mivel bántalmazott, erre gondolj!!! Ne bánts magad, főleg ne egy ilyen hülye miatt! Szerezz egy nagyon jó barátot, és öntsd ki neki a szíved
2014. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!