Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miêrt írja mindenki? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miêrt írja mindenki? (lent)

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni abból hogy ha egy korombeli 12 éves felrak 1 szerelmes kérdést és rögtön kis 3 éves szintre kel süjjeszteni hogy menjen rajzfilmet nézi vagy hasonló sz@rsáhok Én is felraktam 1 hasonló kérdést és rögtön te fiatal vagy ehhez meg menj tv-zni de igaz már 7 ex em is volt IGEN 7 és nem valami 1-2 hónapos kis kapcsolat hanem min 1 évig tartott és nem azt kellene minhová kommentelni hogy nem neked való hanem pl segíteni a kérdezönek de viszont ha a korod nem írod a kérdésbe akkor simán használható választ kapsz és nem rögtön kicsizni kellene hanem srgíteni a kérdezõnek!

2014. aug. 10. 05:05
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szóval 12 éves vagy, volt már 7 darab 1 éves kapcsolatod tehát 5 évesen kezdted a pasizást / csajozást? :D Na menj inkább csicsikálni még egy picit, mindjárt kelni kell, különben lemaradsz a Kölyökklubról.
2014. aug. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
12 éves vagy, 7 exszel, akik minimum egy éves kapcsolatok voltak. Akárhogy számolom, de az minimum 7 év, vagy háremed volt? :D Ezért mondják, hogy menjetek inkább Minimaxot nézni. :D
2014. aug. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő már a bölcsiben kezdte XD
2014. aug. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod evvel csak is az a baj, hogy 12 évesen, senki sem elég érett egy kapcsolathoz. És semmi baj nincs abból ha tudsz még a pics@don maradni, és nem kérkedni avval mennyi nőd/pasid volt. Emellett eltudom képzelni, hogy milyen "komoly" kapcsolatok lehettek. Akkor kérkedj valamivel, ha normálisan le is tudod írni, hogy ne tűnj hazugnak, vagy balf..znak.

20L

2014. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod hogy 12 évesen volt/van egy komoly kapcsolatod, oké, elhiszem. Ismerek olyan embert aki kb 12 éves kora óta jár a barátnőjével azaz két éve, és tényleg komoly a kapcsolatuk. Van akinek megy, van akinek nem.

De azt nem tudom komolyan venni hogy 7 exed volt 12 évesen és mindegyikkel 1 évet jártál, 5 évesen kezdted?? Vagy folyamatosan csaltad őket egy másikkal? Az se jobb.

2014. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előre szólok: olyan idős vagyok mint te!

Szóval 7 ex? Gondolom valami olyasmi lehetett, hogy reggel köszöntök egymásnak meg délután és ráfogjátok hogy jártok! Persze 12 évesen már lehet ,,nagyob szintre lépni" , max csókra. Dehát azért az sem biztos hogy 5 évesen volt az első, hisz merem remélni hogy nem évente találsz valakit.. :D Ha meg igen, hát... Inkább lenne EGY tartós kapcsolatod, vagy ne ,,pasizz". Hogy miért kicsiznek le?!?! Hmm.. engem is leszoktak kicsizni, nem is tudom talán mert kicsi vagyok?! XDDD Én a helyedben elgondolkodnék ezen, hisz egy olyan idős írta mint te.

2015. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!