Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg olyan szornyu vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg olyan szornyu vagyok?

Figyelt kérdés

Van baratom , 10 honapja es tudom hogy nem allnak anyagilag olyan jol mint mi. De o ennek ellenere eldontotte hogy vesz nekem egy taskat majd , mert tudja hogy szuksegem van ra. De egy taska nagyon draga es nem tudtam volna elfogadni tole egy ilyen ajandekot! Es anyukam vett nekem egy taskat ami utolso darab volt es nagyon tetszett. Amikor ezt elmondtam a baratomnak akkor azt mondta csalodott bennem es azota nagyon merges. En nem tudtam hogy anya tenyleg vesz nekem egy taskat. Es most nem tudom mit csinaljak. A baratom merges en pedig csak jot akartam. O is tudja hogy jobban szeretem az altala keszitett ajandekokat!

En 15/l o 16/f


2014. aug. 10. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
sz*pd le jól attól majd észhez tér és nem lesz mérges :)
2014. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat kernek :/
2014. aug. 10. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha most meg is békél akkor is sok ilyen gond lesz a jövőben. Ezért nem szokott működni a csóró srác gazdag lány felállás sok esetben még akkor sem ha lány kedves jószívű, mint te.
2014. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy nem tudtad hogy anyud megveszi neked, ha egyszer nem tudtad akkor nem tudtad ezért nem kell mérgesnek lennie :)
2014. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En nem akarom elveszteni! Nagyon szeretem! Es ez eddig nem is volt gond! Nem mutatom ki hogy van penz. De ez most nagyon rossz mindkettonknek. A helyeben en is merges lennek , de o nem tudja belekepzelni magat a helyembe
2014. aug. 10. 18:17
 6/9 October15 ***** válasza:
Nyilván nem a mutertol csórta volna a pénzt... [legalábbis remélem, hogy nem puertorikóiakról van szó :D] Ne csodálkozz annyira, hogy szrul esett neki. Nyilván nem vagy hibás de ez 1 ilyen műfaj.
2014. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs zsebpenze , ha barmi van akkor az anyukajatol ker penzt. Ez is tole lett volna. Es en nem akarom hogy ram koltson. Raadasul ilyen dragat. Nekem egy altala keszitett dolog ezerszer ertekesebb!
2014. aug. 10. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki, nem szégyen a szegénység ezt őis tudja. szeressétek egymást és hidd el ettőlmég szeretni fog
2014. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem. Most elegge duhos vagyok magamra. Felek hogy most mar nem szeret annyira
2014. aug. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!