Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még belefér vagy már sok?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok a srác 30. Pár hónapja ismerjük egymást,szinte mindennap együtt vagyunk. Egy helyen dolgozunk(én diákmunkán, Ő rendesen) és a baráti társaságunk is egy. A szülei imádnak és az én szüleim is imádják,igaz ők még nem találkoztak vele,de már rengeteg mindent tett értem. (Eljött értünk amikor nyaraláskor ott rekedtünk barátnőmmel a balatonnál,tesómat beajánlotta a cégnél ahol vagyunk,külföldre elküldte nekem az egyetem ponthatárait,mindennap eljön értem és elvisz melóba,meló után elvisz kajálni).

Az egyetlen ok amiért még nem jöttünk össze,mert szerintem sok ez a korkülönbség. A barátaink is és a munkatársaink is szurkolnak mióta ismerjük egymást,de mégis tartok a dologtól. Fiatalos és nagyon jófej,a barátaink is huszon párévesek.

Szerintetek próbáljuk meg? Mert elvégre neki már komoly kapcsolatra lenne szüksége,gyerek,házasság stb. én pedig erre egyáltalán nem állok készen.



2014. aug. 10. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Vajon miért szeretik őt a szülők... XD
2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bár ez tényleg nagy korkülönbség, de úgy tűnik tényleg érdekled és amúgy minden rendben köztetek

egy próbát megér

2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem vágjatok bele. a családalapítással lehet még pár évet várni, és ha tényleg minden ennyire klappol, akkor hülyeség lenne csak a korkülönbség miatt elvetni a párkapcsolat lehetőségét.
2014. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó mondatoddal dönts! Ez a 30as pali nem jut dűlőre a korosztályával? Te mit akarsz egy 30as palitól? Légyszíves használd már az okos fejed!
2014. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még elfogadható a korkülönbség, és kezdj bele a kapcsolatban, amig nem probálod ki addig nem is tudhatod milyen lenne.. ha mégsem müködik akkor viszont le tudod zárni.
2014. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
4-es én is 20 éves lány vagyok és mostmár kizárólag a 26-tól max.34-ig ismerkedek. 20 évesen nem tudok kijönni a 20 éves fiúkkal.
2014. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes. Egy 30 éves férfi egy 20 éves nővel ideális hogy családot alapítson +max 5 év. A nő öreg már 30 évesen a gyerekhez 20-28 évesen szülheti a legszebb gyerekeket, a férfi pedig 30-35 évesen képes fenntartani egy életet 3-4őtöknek egyedül, esteleg ha te is dolgozol valamit, az csak javítja az életszínvonalat.
2014. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, párom 38. Igaz, én korán szeretnék családot alapítani, neki már van gyereke, és éveken belül szeretne még többet. Így közösen tudunk tervezni. Minden klappol köztünk.
2014. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!