Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez még belefér fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez még belefér fiúk?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatban vagyok, bízunk egymásban.

És tegnap 4 fiúval utaztam egy kocsiban, a városban este. És felvetették hogy ez a barátomnak nem gond-e.

Ti hogy reagálnátok erre? zavarna?



2014. júl. 30. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tutira mondom neked hogy partyba vágtak.
2014. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha meg van a bizalom akkor szerintem nem probléma...


21F

2014. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem anno volt olyan, h lekéstem a vidéki csatlakozó vonatomat, és akkori párom mondta,h szól apósomnak h vigyen haza, de mondtam neki hogy nem kell mert öcsémék a közelben vannak majd ők elvisznek, após amiatt ne kocsikázzon be, és kiderült hogy öcsém két másik sráccal volt kocsival, aztán mikor kiderült h velük mentem haza totál balhé volt a vége, én nem értettem, h min akadt ki, de exem totál kiborult az esettől... én csak a praktikumot néztem, neki ez is sok volt, de mind különbözünk... :s (azóta már rég szétmentünk) 23/l
2014. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ovisok vagytok?
2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem is szétk*rtak
2014. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1. Nem nem vágtak partyba :D bár egyfolytában ezzel poénkodtak.

3. akkor majd csak óvatosan említem meg neki...hogy ne legyen baj.

2014. júl. 30. 11:15
 7/14 A kérdező kommentje:
miért lennénk ovisok?
2014. júl. 30. 11:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést egyébként, mert ilyenből csak ovisok csinálnak problémát ...

Ha felnőttek vagytok és te nem azzal a céllal tartózkodtál az autóban, hogy bármelyik (egy vagy több) fiúval érzelmi, vagy fizikai kapcsolatot létesíts, akkor mi lehet ebben a probléma? Vagy ribi vagy és nem bízhat meg benned a párod?

2014. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3.vagyok... jó ötletnek tartom h mondd el neki, így jobb, mintha mástól tudja meg, mert akkor egyből gyanús lenne neki, így meg őszinte vagy és minden ok lesz :)
2014. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért ne tudhatná? Ha félre akarsz lépni úgy is félre fogsz. nem? Ha meg nem, akkor meg utaztok és kész. Nincsen ebben semmi.
2014. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!