Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közös pénzügyeiteket hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös pénzügyeiteket hogyan kezelitek? Kezdek kicsit kiakadni. Másoknál ez hogy megy?

Figyelt kérdés

volt már 2 komoly kapcsolatom is.soha nem volt téma a pénz.ha nekem ment jobban,én fizettem,ha neki,akkor ő.


a jelenlegi párommal 1éve vagyunk együtt. mindent elszámol.az utolsó tábla csokit is megjegyzi és akkor máris tartozok 200forinttal...

de ő is vissza akarja adni.meghívtam egy sörre,szombaton,másnap számolgatta az aprót,hogy mennyi is volt az a sör.. mondtam,hogy b**sza meg az apróját.


majdnem mentünk nyaralni is.elég drága helyet választott,nem bírtam volna kifizetni a felét,persze felajánlotta,hogy állja,mikor tudnám visszafizetni.

ezen kiakadtam.

azon meg főleg,hogy aztán elment egyedül...



tudom,sokan úgy gondolják,miért kéne a pasinak fizetni,de nem is azt várom,hogy szórja a pénzét rám.oda-vissza működik a dolog.de ez a szigorúan az én pénzem te pénzed elszomorít.

és ez a téma abszolút tabu kategória nálunk:(



2014. aug. 6. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

közös pénz együtt közös kassza,

ebből mindenki nek teli van a ......

költsd a pénzed amire akarod

ha hónap végén nincs pénz,az a bajod

2014. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
nem sokáig lesztek együtt úgysem,és célszerű a tartozásokat számon tartani
2014. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Ez a pasi fizessen mindent egy igazi nagy gyökérség. Ha együtt vagytok mint egy pár és együtt is mentek valahova akkor az a minimum, hogy fele fele arányban fizetitek a nyaralást.
2014. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
te mit élvezel már ebbe , hogy mindenhova írod a versikéket?
2014. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gyökér pasid van
2014. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Mi a baj ezzel? Jó az aprós dolog néha tényleg idegesítő lehet, bár engem nem zavarna ez sem, nem nagy fáradság elővenni 200 forintot a pénztárcából...


Viszont a nyaralásos dolgot nem értem. Te veszel neki sört párszáz forintért, nem akarod, hogy visszaadja, oké - de akkor most ő rögtön ne is kérje akkor vissza a bazidrága nyaralás felét, mert hát oda-vissza működik a dolog...? :D Egyedül meg miért ne mehetne el, ez valami szabály, hogy csak egy pár egymás nélkül nem hagyhatja el az országot 1-2 hétre, pár napra?

2014. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Ne legyetek közös kasszán. A legtöbb veszekedés ebből származik.
2014. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Ez így nem párkapcsolat. Odáig, ameddig enyelegni meg d*gni kell, addig igen, de egy párkapcsolatba az is beletartozik, hogy ezt-azt adunk a másiknak.

Arról nem is beszélve, hogy baromira lovagiatlan.

Bele se gondoljunk, hogy mi lenne, ha sürgősen kellene egy kis pénz, szerződést iratna két tanú jelenlétében, banki kamattal?

Elhív nyaralni, ha te fizeted a felét? Aztán ha nem tudsz tejelni, elmegy egyedül, gyakorlatilag cs**szik rád?

Már csak egy kérdésem van: miért egy ekkora anyagias taplóval vagy együtt?

2014. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#3: nem, nem arról van szó, hogy mindent a pasi fizessen. Bár ha neked ez jött le, akkor sajnos a szövegértési képességeiddel nagyon nagy gondok vannak.

Csupán egy párkapcsolatban nem illendő ilyen szinten fillérező elszámolást készíteni.

2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válaszolók nagy része rosszul értelmezte a dolgot. Itt az a probléma, hogy minden egyes forinton fennakad a férfi. Nem az, hogy nem viszi el egy több százezer forintos nyaralásra. Én ilyet nem tudnék elviselni, ha egy szelet csoki árát elkérné tőlem rögtön, mivel én is szívesen ajándékozom meg a párom, mikor aprósággal, mikor nagyobb dologgal és ő is engem. Szóval a végén mindig kijön 0-ra, amit egymásra költünk.
2014. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!