Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vab egy fiu akit nagyon, tiszta szivembol szeretek de o nem szeret engem, tobbszor is talalkoztunk es le is fekudtunk de neki ez nem jelentett semmit de nekem igen. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
En csak azert fekudtem le vele mert szeretem de o nem engem. Neki mind1 h szeretem vagy nem csak fekudjek le vele.mit tegyek?fojtassam vagy ne?
2008. aug. 5. 22:36
 1/8 A kérdező kommentje:
van***bocs s hejesirasert ...
2008. aug. 5. 22:37
 2/8 A kérdező kommentje:
faj mikor latom es beszelek vele...
2008. aug. 5. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne
2008. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak kihasználja, hogy megd*ghat valakit. Neki teljesen mindegy, hogy te mit érzel. Szerintem ne folytasd így, nincs semmi értelme. Attól, hogy továbbra is lefekszel vele, még nem fog megszeretni. Szakítsd meg vele teljsen egy kapcsolatot, és majd keress olyan fiút, aki értékeli a szereteted.
2008. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdnöd sem kellett volna vele így szerintem,folytatni meg végképp nem kellene.
2008. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat lehet..kosz a valaszokat...
2008. aug. 5. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól tetted fel a kérdést, mert nem az a kérdés, hogy folytasd-e, vagy sem.


A kérdés az, hogy te személy szerint mit akarsz: előbb szenvedést, aztán boldogságot, vagy pedig csak szenvedést, boldogság nélkül?


Mert ha szenvedést, boldogság nélkül, akkor okvetlen folytasd. Ez esetben nem is lesz részed másban, mint szenvedésben amiatt, hogy az érzelmeidet sosem viszonozzák.


Ha viszont előbb szenvedést, aztán boldogságot, akkor ahogy az előttem szólók is mondták, keress olyat, aki viszontszeret téged. Eleinte szenvedni fogsz itt is a viszonzatlan érzéseidtől, de aztán amit egy új, szerető szívben viszonzásra találsz, ott már a boldogságot is meglelheted.

2008. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-s:-s:-s:-s...
2008. aug. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!