Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egy 5 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 5 hónapos kapcsolatban minden szégyenérzet nélkül büfizünk, pukkantunk egymás előtt a barátommal?

Figyelt kérdés
Elég hamar kibukott belőle az első puki, aztán belőlem is. Most már ott tartunk, hogy tök természetesnek vesszük. Múltkor bent voltunk a szobájában, aztán az apukája bejött netezni, és a barátomból kibukott egy, mert kiment a fejéből, hogy nem ketten vagyunk, és az apukája lehordta a sárga földig, hogyan lehet ekkora bunkó, hogy előttem ilyet csinál. Aztán múltkor barátnőkkel is szóba került, és mindenki azt mondta, hogy ők nem hagynák ezt a barátjuknak, mert ez tahóság, és nem értik, hogy én ezt hogyan merem megcsinálni előtte, mert ők még maguk előtt sem mernek pukkantani. Tényleg ekkor gond, hogy mi ezt minden szemrebbenés nélkül csináljuk egymás előtt?
2010. jan. 13. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a fingást túlzásnak tartom, de a böffintést nem, az természetes.
2010. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
utolsó: miért a fingás természet ellenes??:D:D:D
2010. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom, de ez az első lépés pisi-kaki szex felé :D
2010. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem írtad,hogy hány évesek vagytok,de vannak dolgok amiket nem illik egymás előtt,jó-jó néha kicsúszik egy puki,de erre ne szokjatok rá mert a végén keres egy olyan lányt akinek sose csúszik ki..ugye érted?

nem azt mondom,hogy elfogadhatatlan,de te a barátnője vegy ,nem a "fiúpajtija"..puszi bunny

2010. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 éve vagyunk együtt de mi nem pukizunk meg böfögünk egymás előtt. Oké, a böfögés még nem vészes, de az se a hangos, " a szomszéd szobában is hallani" böfögés. Ha pukiznék előtte, szégyellném magam. De bárki előtt is tenném, akkor is. Én úgy gondolom, egy nőben/lányban legyen annyi, hogy ezeket a dolgokat kultúráltan, vagyis ne mások előtt oldja meg. Ez nekem kb olyan, mintha odasz*rnék mellé. A családomban apukám meg a bátyám is bátran elereszti magát, de engem nagyon idegesít, és mindig rájuk szólok..:S Pedig alapjába véve nem vagyok konzervatív lány, meg ilyesmi, de nálam ez a dolog már túlmegy a határon.

16/L

2010. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!