Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csináltok ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ahhoz hogy felejtsetek?

Figyelt kérdés
Azt mondják az első szerelem mindig véget ér..ki hogy van ezzel? 18 éves vagyok egy hónapja szakítottam a barátommal akivel 6 évet voltunk együtt..és nálam maradt a kedvenc pólója de nem tudom hogy mit csináljak vele viszont nincs erőm megválni tőle. Próbálok felejteni de nagyon nehéz..mit tegyek? Már nincs ötletem..
2014. aug. 11. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

van fogalmad róla, hogy a hajléktalanok ebben a melegben hogy betudnak izzadni?

a több hónapos koszlerakódás, a több hónapos izzadság, a kosz tiszta kosz tiszta sz--r....és az a póló rajtuk van tudod, hogy mennyire tudna örülni egy hajléktalan annak a pólónak, van fogalmad róla, hogy milyen boldogságot és szeretetet lopnál annak a hajléktalan szívébe ha odaadnád neki azt a pólót.

tudod?


menj ki az utcára, vidd le a pólót, és ad oda egy hajléktalannak...hidd el, használni fogja, szüksége van rá, mert kell neki az a póló.

2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Égesd el, köpj rá.3 at majd rugj bele a hamuba
2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd el és várj rá 3 hónapot. Addigra már rendbe jössz nagyjából. :)
2014. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!