Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tud egy nő lángra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy nő lángra lobbantani egy férfit úgy igazán?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt. Úgy érzem, minden idilli, ígéretes, de szeretném fokozni a vágyat, a szerelmét, a rajongását irántam. Hogyan érjem el, hogy azt az igazi "pluszt" érezze irántam?
2014. aug. 12. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Benzinnel, és egy szál égő gyufával.
2014. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
benzin licslocs aztan gyufa sittysutty es maris eg
2014. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezért kár volt ideírni. Viccnek nem jó, komoly válasznak meg főleg nem.
2014. aug. 12. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas mellekel és végtelen bankszámlával..
2014. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mit kell itt baromkodni?!...hány évesek vagytok mert a fiúknak más-más korban más-más tetszik jobban egy lányban :)
2014. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Harmincasok vagyunk.
2014. aug. 12. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl az ha.... Akar engem, tehát látom rajta azt hogy engem akar, fittyet hány másokra. Tehát látom rajta hogy teljes mértékben sikerült meghódítanom. És még az, ha meg kell "küzdeni" vele.

Nézd, neked kell megpróbálni, megtalálni, mi az ami lángbahozza. Van aki élvezi ha néha irányíthat, van aki azt akarja hogy irányítsák, van aki imádja ha "harcolhat" a párjával.

2014. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nemtudom nekem mas valasz megsem fordult a fejemben
2014. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Öszinte választ akarsz? SEHOGY! Ugyanis azt tapasztaltam hogy a lányok állandóan rinyálnak ha egy pasi kedves és öszinte és csak önmagát adja,mivel nem az a domináns fajta,tehát lehet unalmas az élete,de legalább öszinte és nem játsza meg magát..Azt hittem ezek az értékek mindennnél fontosabbak,de látom nem igazán azok a mai világban..Ha te nem lennél olyan amilyen,akkor nem önmagadat adnád,és ha felveszel v mi szerepet csak azért hogy felpörgesd a kapcsolatot és v mi "PLUSSZT" hozzál elő,lehet hogy könnyen máshogy fog elsülni..Én az öszinteség hive vagyok,de ezzel lehet egyedül vagyok..Úgy gondolom hogy 2 ember megtudja ezt beszélni hogy mi nem jó,és mitöl lenne jobb,és ha ezen valaki kiakad gondolva magába hogy ez az ember miért nem gondolatolvasó akkor az egy...
2014. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2014. aug. 14. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!