Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Már elfogyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Már elfogyott a türelmem.

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok együtt a barátommal, 21 évesek vagyunk. Nagyon szeretem. Igazán jó embernek tartom, nem akarom elveszíteni. De az anyukája miatt most úgy érzem végképp gondolkodóba estem. Depressziós, nem egyszer gyógyszerezte már be magát, folyton veszekedik, pokollá teszi a barátom életét, és ez miatt néha az enyémet is. Ma este a munkából hazaérve a barátom ismét úgy talált rá, hogy beszedett egy nagy adag nyugtatót. Kórházban van, a holnap programunknak annyi. Persze hogy nem első eset... Ezzel még megbírkóznék, eltöltöm az időt barátnőkkel, vagy olvasgatok. De mi lesz később? Külföldre szeretnénk menni dolgozni 1-2 év múlva, közös lakást akarunk, családot... De én úgy érzem, hogy az anyuka miatt soha nem lesz normális életünk. A barátom azt mondja, megoldja, de mégis hogy?
2014. aug. 13. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
megöli?
2014. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szereti...
2014. aug. 13. 00:46
 3/10 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Viszitek magatokkal a mamát is.
2014. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek téged, de próbálj még kicsit türelmes lenni vele, így sem lehet könnyű neki, de ha te is még elhagynád szerintem ő összetörne teljesen...gondolj kicsit , mi lenne , ha veled történne ez....nem bántásnak szánom, de legyél kitartó szerintem
2014. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem az első eset, akkor utaltassátok be valahova.
2014. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom megszámolni, hogy hányadik. Volt már beutalva de semmit sem segített. Próbálok kitartó lenni. Nem akarom elveszíteni a barátomat, de félek, hogy nem lesz jövőnk és csak pocsékolom az időmet.
2014. aug. 13. 00:49
 7/10 anonim ***** válasza:
lópikulát depressziós az anyuka, egyszerűen figyelemhiányos
2014. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. De így vagy úgy, én sem hagynám a saját anyámot.
2014. aug. 13. 00:51
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem -

,ha elfogyott a türelmed vegyél :)

2014. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én anyám is ilyen, ha nem is ennyire súlyossan, de adja az ívet.

Nézd, van rá esély, hogy a mama tönkre fogja tenni a fiát ezzel az attitüddel. Ezért lenne jó, ha lennének mellette jó fej (optimista, vidám) türelmes (kitartó) és nem önző emberek (nem mondom, hogy szent legyen, de az anya problémáját el kell fogadnod. ez az ő sorsa, ha emiatt kirakod őt, ugyanolyan önző vagy, mint a mama, aki kisirja a figyelmet. Akinek van ilyen a családjában, annak nem valószinű, hogy optimális választás egy hasonló egocentrikus személy.) Ezeket mérlegeld!

2014. aug. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!