Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hónap alatt lefogytam -7kg,...

2hónap alatt lefogytam -7kg, de az a baj, hogy most valahogy elfogyott a lelkesedésem, kitartásom. Pedig még vagy -10kgtól megkéne szabadulnom. Mit tehetnék, hogy folytatni akarjam?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, én PONT ugyanígy vagyok, mint te! Minden adat!

Gyerünk, csináljuk együtt, nehogymár most hagyjuk abba, pont a felénél! Ha ennyire képes voltál, akkor még egyszer képes leszel! Gondold el, hogy fogod imádni, mikor a legszebb ruhákat veheted le a vállfákról, és illeghetsz bennük! :) Hajrá, tudom, hogy meg tudod csinálni, mert az első hét is ment, látod?

2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van és nem is akarom feladni,de valahogy annyira bele untam...Pedig muszáj leszek folytatni és akkor ezek szerint TE is!!! :) Most elöször jutottam el idáig,mert mindig 1 hét alatt feladtam.
2013. júl. 22. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj gyerekek, hát ezért küzdöttetek hónapokat, hogy utána feladjátok? NEM!! Gyerünk, nézzetek bele pl. egy Victoria's Secret divatbemutatóba, nekem az mindig óriási löketet ad! :)

Nem szabad feladni a pillanatnyi élvezetért, ha utána évtizedekig élvezhetitek az eredményt, ha most kitartotok! Hajrá, én ma kezdtem, remélem eljutok odáig, ahol most ti tartotok!!! :)

2013. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok!Remélem sikerül neked is!
2013. júl. 22. 11:53
 5/5 Mr.Bab válasza:
Képzeld magad előtt a kívánt formát és képzeld el hogy dicsérnek.
2013. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!