Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol az exem. Mit lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol az exem. Mit lehet ez ellen tenni? Csaljam meg vele a barátom?

Figyelt kérdés
1 éve járok a jelenlegi párommal, szeretem nagyon, sőt, hamarosan összeköltözünk. Viszont két hete a sors közbelépett, és öszefutottam az exemmel, akivel másfél éve szakítottunk (vele 2 évig jártam). Odajött köszönni, majd tökjól eldumálgattunk és -mivel mindketten éppen ráértünk- meghivott fagyizni, majd egy laza 3-4 óra hosszát beszélgettünk. Bevallom, nagyon jól éreztem magam, de részemről ennyi volt. Ezután elkezdett irogatni meg hivogatni, amikre pár nap után már nem is reagáltam. Viszont tegnap átjött, én ajtót nyitottam, és felmutatta a még a kapcsolatunk alatt tőlem kapott szexi képeket, és közölte velem hogyha nem fekszem le vele felteszi azokat az internetre. Hiába könyörögtem neki, hogy szeretem a barátom, ne kérje hogy megcsaljam... de hajthatatlan volt. Erőszakosan megcsókolt, majd távozott. Egy hetet kaptam hogy eldöntsem megteszem-e vele, különben a képeket felteszi mindenhova és a barátomnak is elmondja hogy megcsaltam azzal a tegnapi csókkal. Nemtudom mit tegyek, kétségbeestem.
2014. aug. 13. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
Legközelebb ne húzd el az exeid előtt a mézesmadzagot. Feljelentheted, de a rendőrség nem nagyon fogja magát agyonmelózni egy ilyen ügyön, ha csak valami durvábbat nem csinál. Azért arra kíváncsi lennék, mi volt a szakítás oka és van-e a te füled mögött is vaj, mert nem véletlenül viselkedik így.
2014. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem csinál durvábbat, de megvereted, akkor ő jelenthet fel téged.
2014. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mennyire akar erről rendőrségi ügyet. A barátodnak meg meséld el az egészet, mielőtt tőle tudja meg.
2014. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1.) Ha ezt teszi akkor jogszabályok értelmében büntethető, b*szass a nyakába valami jó kis pert.


2.) Szólj barátodnak, hogy pár kigyúrtabb haverjával látogassák meg a férget!


3.) Az a tegnapi csók nem számít megcsalásnak, mert erőszakosan belegyezésed/akaratod ellenére tette. A sztoriból és a stilisztikából ítélve még fiatal lehetsz, tehát a srác sem idős...nehogy már egy taknyos kis surmó sakkban tartson. Szedd össze a fiú haverjaidat és dörgöljétek bele a képét a köcsögnek az aszfaltba kicsit.

2014. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srác szemét, de nem túl férfias, ha a barátod 5-öd magával intézi el. Álljanak szemtől szembe, és fair küzdelemben küzdjenek meg érted. Aztán lefekszel azzal, aki győz.
2014. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Lefekszel azzal aki győz" :D Ez jó :D

Sosem a fair játékszabályok szerint játszók írják a történelmet, ezt jegyezd meg! Lehet etikátlan dolog, de aki a háttal állóba döfi a tőrjét, az fog győztesen elsétálni a tett helyszínéről...

2014. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj, hogy ne legyen szemtanú.
2014. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!