Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha féltékeny vagyok fogadjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny vagyok fogadjam el?

Figyelt kérdés
Szóval ne hisztizzek mert azzal tönkreteszem az egész kapcsolatot ?
2014. aug. 13. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
igen...de ezt normálisan meg kell beszélni mert ha benned marad akkor csak gyűlik gyűlik és robban akkor lesz ám a nagy hiszti...
2014. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan meglehet kérdezni ha ilyesmi van (pl.ki volt az,miért hívott stb.) nekem sokszor van, hogy nyugodtan kérdezem de párom felidegeskedik,nem is értem miért, de próbálok én attól még nyugodt maradni
2014. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na ez az , hogy én semmi rosszat nem akarok csak kíváncsi vagyok és én vagyok leszólva ,meg mért nyomozok utána.
2014. aug. 13. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
legjobb amikor indokkal vagy az és mikor megmondod neki öszintén hülyéneknéz... pont ez játszódik most.
2014. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!