Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a társadalomnak és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a társadalomnak és a médiának az az érdeke, hogy szinglik maradjunk, mert a szingli életben több pénz van?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit összeesküvés elmélet szaga van, de gondoljunk csak bele mibe van a pénz hát a szinglisségben.

Csomó társkereső nagyot kaszál ezzel, szórakozóhelyek, vendéglátó ipar és szinte minden termékre nagy hatással van, mert a kapcsolat elején egy férfi egy nőre általában költ, de kapcsolatban, pláne hosszabb kapcsolatban ez már nem annyira jellemző.


2014. aug. 13. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Aki szerint meg szinglinek lenni jó annak gőze sincs arról milyen igazi boldog kapcsolatban/házasságban élni"


Bizonyára azért van ilyen 60%-os válási arány mert a párkapcsolatok annyira szuperek ? Nem igaz !

Szóval lehet h nem rendelkezem túl sok tapasztalattal.

DE Mr King neked meg fogalmad sincs h milyen érzés amikor hazajössz a melóból és másnapig azt csinálsz amit akarsz tied az összes 7 vége.


Nem kell magyarázkodni senkinek h mit, mikor, mire, miért veszel/teszel. Annyit vagy a fürdőszobában amennyit akarsz nem zavar senki zuhanyzás közbe. Bömböltetheted a kedvenc számaidat napi 100 X.

És a legfontosabb amit ti párkapcs fanatikok nem értetek h nekünk szingliknek ki van alakítva egy annyira szabad, nyugodt,kiegyensúlyozott életünk ami többet ér mint bármely kapcsolat.


Pedig lehetne ha akarnék mert nem vagyok ronda de ha én lennék Freddy Krueger ez akkor is hidegen hagyna.

Te meg éljél pár kapcsban ha neked az a jó de ne játszd itt nekem a hittérítőt. Én se erőltetem rád a szinglisséget.

2014. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aki válik, az rosszul választott, vagyis a saját hibájából nem sikerült a kapcsolata. Az az ő nyomoruk ha olyan párt választottak akitől el kell válni...


Én olyan zenét bömböltetek és akkor amikor akarok, a férjemet nem zavarja. Ha fél órát vagyok a fürdőben, az sem zavarja. Olyan a hétvége amilyet én akarok senki nem erőltet rám semmit amit én nem akarok. Ha kedvem van barátnőzök, vagy baráttal találkozom, és ő is. Ha kedvünk van, és többnyire ezt igényeljük, együtt megyünk szórakozni.


Nem olyan társat kell választani, aki mellett az embernek el van nyomva a személyisége, a szokásai és akkor nincs gond.:)


Légy egyedül ha neked az jó, mert lehet hogy most ezt érzed, de megnézem 10-15 év múlva is boldog leszel e így amikor már minden barátod boldog házasságban él...

2014. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!