Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét dolog, hogy örülök az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog, hogy örülök az ő szenvedésének?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akit sokáig szerettem. Ő két évvel volt nálam fiatalabb. Egy ideig kerülgettük egymást és a lány egy végül egy másik srácot választott. Engem, pedig eldobott, mint egy használt rongyot. Én tényleg szerettem őt és sokkal többet kaphatott volna tőlem, mint a másiktól! Akkor nagyon összetörtem és hónapokig tartott összeszedni magam. Rájöttem, hogy sose volt hozzám elég jó. Én, pedig fősulira kerültem és jól alakul az életem. A csaj viszont, mint megtudtam nem vették fel sehova, a barátja állandóan megcsalja és nem alakulnak jól a lány dolgai. Én ezért pici elégtételt érzek. Szemét vagyok emiatt?21f
2014. aug. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt szerelmeimre szép emlékkel tekintek, ha tudom nem is voltak hibátlanok, azért nem szeretnék nekik rosszat. Szt kicsit érzéketlenül reagálsz a helyzetére... És én sem mindig a tökéletes pasit választom, mert éppen mást szeretek, ezért ne hibáztasd! Én inkább sajnálnám hogy akibe szerelmes, aki körül a gondolatai forognak, így bánik vele...
2014. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét, ember vagy, mi emberek meg így működünk. A csaj, akiért a munkámat otthagytam és, aki elég durván lepanttintott egy címeres nagy tahó állatért jelenleg egy bécsi abortuszklinikán várja a beavatkozását, az álompasija nélkül, teljesen egyedül. Mielőtt kiutazott találkoztam vele és csak ennyit mondtam neki bele abba a két szép baba kék szemébe: te vagy a bizonyíték a Karma létezésére.
2014. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem megèrdemelte bár tèny nemtudom mièrt választott más valakit helyetted, valami oka csak volt.
2014. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki sem fog örökké várni rád, ha kapcsolatot akarsz, lépned kell, és vállalni a kockázatot, hogy kapsz egy egyértelmű nemet. Nem az ő hibája.
2014. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz ember vagy, de nem az én tisztem ezt eldönteni. Szerintem az is szomorú, hogy egy egyetemista mások alapján érzi a saját életét jobbnak, nem a sajátját önmagáért jónak.


A lánynak nem tudtál volna többet adni, mint a másik srác, hiszen vele akart lenni, te hiába akartál volna adni neki bármit, nem kellett volna neki. Szerintem inkább kívánj neki jót, mint hogy kinevesd őt, amiért rosszul alakul az élete, de te tudod.


27N

2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj ebbe a kib***ott tàrsadalomba,hogy sokkal több a rosszindulatú ember!
2014. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondanám, hogy szemét vagy, csak ember. Megbántottak, és ez váltja ki belőled ezeket az érzéseket. Kárörvendésnek hívják:)


Én is így érzek az egyik exemmel kapcsolatban. A kapcsolatunk nagyobb része pocsék volt. Betegesen féltékeny volt, mindig azzal jött, hogy megcsalom stb... aztán ő csalt meg engem. Mikor szakítottam vele ezért, felpofozott. Miután visszaütöttem elhagytam végleg.


Azóta 8 év telt el. Kb 1 évvel ezelőtt megtalált a neten, rám írt, panaszkodott milyen magányos, nincs aki szeretné 27 éves korára egyedül van, hogy fél éven belül minden csaja otthagyta akivel utánam járt, és legyünk újra együtt, legyek a szeretője, és szívesen megvárja amíg elválok, és egyáltalán hogy mertem én férjhez menni..stb stb...


Én csak annyit írtam neki, hogy az élet visszaütött neki az én pofonom után is... Ő régóta munkanélküli, nincs senkije. Én évek óta boldog házasságban élek a férjemmel, imádom a munkám és a barátaim.


Ilyen az élet:)

2014. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!