Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarazat erre?

Figyelt kérdés

(Sajnalom de nem mukodik a magyar. bill!)


Nos,igazabol nem tudom mi tortenik korulottem. Az exemmel,akivel 3 eve szakitottunk mar nem vagyunk annyira joban,nem beszelunk annyit mint akkor. MEg is szakadt a kapcsolat olyannyira,hogy letoroltem a kozossegi oldalrol is!( akkor problemak adodtak miatta a jelenlegi kapcsolatomban)


Mi igazabol nem ugy valtunk el egymastol,mint ahogyan az esetek tobbsegeben szoktak az emberek..o kiment kulfoldre dolgozni 3honapot,megbeszeltuk,hogy megvarom. Hat szornyu volt az a 3 honap,amire letelt volna,hazajott par napra es azt mondta,hogy meg 3 honapra visszamegy!



Nekem eddig alakulgatott valami egy masik fiuval,az exemmel lezartuk,mar nem ment,nem volt itthon,megsem beszeltunk annyit,hogy legalabb tudjam mi van vele. Elegem volt,nem keresett ,hat aztan en sem ot.


De amikor vegleg hazajott szemmel lathatoan zavarta,hogy nekem mar parom van,mindenbe belekotott,amikor ram irt is csak cinikussagbol..meguntam.


Volt persze olyan pillanat is ,hogy megmondta,hogy hianyzom neki stb. DE egyik pillanatrol a masikra nem koszont egy buliban,hat en sem. Es aztan mar az utcan sem,hat en sem egy darabig,aztan megelegeltem es rakoszonok mindig mar,de ennyi.


Beszelni szeretnek vele,tudni akarom,hogy mi van vele,hianyzik neha egy-egy megnyilvanulasa. Felre ne ertsen senki,nem akarok vele csokolozni vagy barmi hasonlo,eszem agaban sincs. Csupan atbeszelni a tortenteket,en el akarom mondani,hogy nem igy kellett volna es megbantam de nem volt mas amit tenni.. szerintetek megerne beszelni vele egy megfelelo pillanatban? Es miert kezdett hianyozni?



2014. aug. 14. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért kezdett el hiányozni mert sok jót éltél át vele és így tudat alatt még vonzódsz hozzá. És ha úgy érzed, igen jó lenne egy megfelelő pillanatban átbeszélni vele a dolgokat.
2014. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod. Igy rajottem valamire. Amikor az utcan hirtelen szembe megyunk egymassal,olyan erdekes a helyzet,multkor peldaul az uttesten,az atjaro elott talalkoztam vele es veletlenul vagy nem tudom ugy jott a lepes ,hogy amikor jobbra akartam menni ,o is,amikor balra ,akkor o is :)) . Egyebkent amikor meglatom,hirtelen felgyorsul a pulzusom (ez akkor is jelen volt amikor merges voltam ra es "utaltam")
2014. aug. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!