Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindent meg akar mondani nekem, Ő akarja beosztani a pénzem, szabadidőmet, Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Barátom mindent helyettem akar eldönteni mikor mit csináljak most per pillanat azon van ahangsúly hogy Én érintőképernyős telefont szeretnék venni mert nincsen telefonom barátom szerint bőven elég egy nyomogombós alap telo . Dolgozok nem élünk közös háztartásban. ő szerinte jelenlegi anyagi helyzet miatt nem engedheetem meg magamnak ismerjem el szegény vagyok nem tehetem meg. Igen rossz anyagi helyzetben avgyunk de anuykám is azt mondja vegyek telefont ne hallgassak rá. mit tegyek ? lelki ismeret furdalásom lenne ha meg venném az érintőképernyőst de akkor is az lenne ha másikat venném meg. De ez egy a sok közül sok hasonló probllémánk van. Ugy érzem sokszor olyanná akar formálni mint ő maga 18L
2014. aug. 14. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Esetleg meg azt meg lehet tenni, hogy felfüggeszted vele a kapcsolatot, hatha abban az idöszakban elgondolkodik. Ha azonban nem, akkor hagyni kell, es erdemes tovabb lepni, es egy komoly ferfival lenni.
2014. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nagyon buta vagy!!!

Állj már a sarkadra, ez egyáltalán nem normális!

2014. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem van olcsó érintős is már. Gondolom annyit is ér, de olyat veszel amilyet akarsz. Ha a párod kérdőre von akkor ezt kérdezd meg: egy házban élünk??

Ha itt nem veszi észre magát akkor menthetetlen.

2014. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts vel,ő nem szeret téged csak uralkodni akar rajtad.Ez abból is látszik,hogy mondta 30 előtt nem akarja elkötelezni magát,amivel semmi baj nem lenne,csak még el is akar menni külföldre dolgozni,ez sem baj,sőt,de akkor veled mi lesz?

Írod,hogy valmiféle ápolónő vagy,ha az egészségügyben dolgozol,akkor azt tanácsolom neked ne maradj itthon ilyen nevetségesen kevés fizetésért hanem menj te is külföldre dolgozni.Barátodnak ebből a szempontból igaza van,meg abban is,hogy nem jó ilyen fiatalon elköteleződni.

De ez így nem egy párkapcsolat,mert ő nem a társának,hanem a tulajdonának tekint tége,ha így bánik veled.

2014. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert hagyod neki. Már rég szakítanod kellett volna. Ilyen típusú pasival nem lehet normális kapcsolatban élni.
2014. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!