Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira fáj, hogy már mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj, hogy már mást szeret. Velem volt évekig aztán hirtelen elhagyott egy másik miatt. Hogyan legyek ezen túl?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerkedj, fiúz be
2014. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarok átverni senkit.
2014. aug. 14. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
sràc v làny vagy??
2014. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először adj magadnak időt.

Nyugodtan sírd ki magad, gondold át.

Pakolj el minden emléket fokozatosan.

Aztán zárd le magadban.


Járj el szórakozni, ismerkedj (ez alatt nem azt értem, hogy egyből csajozz/pasizz be), kezdj el valamit sportolni, legyél sokat társaságban!! :)


Engem 3 év után hagyott el exem, azt hittem sosem fogok tudni rajta túllépni, aztán az akaratom és a barátok segítettek.


1év után most újra szerelmes vagyok.


Hidd el, menni fog!


21 L

2014. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az fáj, hogy bár mást nem engem nem szeret az igazi szerelmem... :(
2014. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!