Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam a barátnőmben, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a barátnőmben, de még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy éve vagyok együtt, 18 évesek vagyunk. Mindketten elítéljük a csatak részegséget, én már voltam 16 éves koromban párszor, de hamar "kinőttem". A barátnőm váltig állította, hogy Ő sosem lesz mert nem nőhöz illő és gusztustalan. Ő egy nagyon finom és nőies nő, legalábbis erre törekszik, nem is beszél csúnyán sem.

Voltunk egy buliban ahol viszont nem végig vele voltam hanem a közös ismerősökkel beszélgettem, de Ő meg ezidő alatt egy csomó mindent ivott, végén már úgy kellett kivenni a kezéből, (főleg pezsgőt, ez tett be) és egyszercsak hirtelen ütött be Neki.


Nagyon aljasra itta magát.


Összevissza hányt, hullafehér volt, öklendezett, fázott rázta a hideg, lehányta saját magát, segítettem Neki pisilni meg fürödni is, de még akkor is volt egy hányci. Tehát istenesen bekarmolt.


Én meg most csalódtam, mert hiszen úgyfest az elveket félretette. Mikor kérdeztem miért ivott ennyit, azt mondta nem tudja. Elmondtam Neki hogy evégett nagyon csalódott vagyok és akkor így később is ha nélkülem megy bulizni a barátnőivel nem tudom mit gondoljak, mert most sem tudott magáról. Vagy megtetszik Neki más külsőre és akkor is leszarjuk az elveket, és leteperi. Mert miért ne akkor már. Mondtam Neki hogy szeretem akármit is tesz, csak éppen lehet hogy most ez nekem sok volt, időre van szükségem. Én is sírtam csalódottságomban.


Miközben ezt mondtam sírt, és nem mert a szemembe nézni. Magát karmolászta, gondolom bűntudatában. Mondta hogy nem akart ekkora fatális hibát véteni és hogy jogos amiket mondok.


Lehet naiv vagyok, vagy azért mert nagyon szeretem, de úgy gondolom mivel ez volt neki az első (és remélhetőleg utolsó) berúgása egyszerűen csak nem tudta hol a határ, hogy mennyit bír el, ezért ütött be hirtelen.

Túlreagálom? Engem inkább az elvek félredobása zavar és az hogy így kifordult magából, ilyen hirtelen. Olyan volt mintha nem is ismerném. Mit tegyek? Mit gondoltok, javasoltok? Bízzak meg benne és kész? Vagy ez intő jel, hogy ingatag jellem?


2014. júl. 25. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Szia!


18 éves lány vagyok, egyetlen egyszer voltam ennyire durván részeg, méghozzá 16 éves koromban, a mostani barátom miatt. Szemét volt velem nagyon, és akkor már miatt is elegem volt már. Egy buliban voltunk ketten, és direkt ittam le magam ennyire, hogy megmutassam neki, velem nem szórakozhat, tudok én másokkal is lenni. Aznap, bár tényleg részeg voltam, és sok dologra nem emlékszem, de tudatosan, úgy, hogy ő is lássa, sőt a szemébe nézve smároltam le pár srácot. (Amúgy nem vagyok ilyen kis ribi, sokat tanulok, és csak néha bulizok, a történetet nem részletezném, tényleg okkal tettem). Akkor megtanulta a leckét, azóta is együtt vagyunk, és én pedig szégyellem magam érte, sose iszok többet annyit. Tudom hol a határ, nevetgélni, szédülni szoktam a piától, de többet olyan részeg tutira nem leszek.


Szerintem ha jól ismered, akkor tudod, hogy meg lehet-e bízni benne, vagy sem.

2014. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1-es

Szemét volt veled a párod, ezért te nagyobbat ütsz vissza, hűtlenséggel? A ribiséget nem zárja ki az, hogy sokat tanulsz, vagy sem, ezzel nem húzod ki magad alóla.

Ez aztán egy dinamikus kapcsolat.


Kedves kérdező,

Értem a gondolatmenetedet, és valóban igazad van. Viszont mentségéül elfogadhatod azt, hogy eddig még nem volt részeg, nem tudhatta hol a határ.

Természetesen akaraterővel, tudatos hozzáállással érezni lehet hol a határ, és hogy azt nem érheti el, pl szédeleg, oldottabb a hangulata stb.


De adj még egy esélyt neki. Ez után ha tényleg komolyan gondolja, jobban fog vigyázni. Ha pedig nem, akkor az volt az utolsó szög a koporsóban. De most még ne vágjátok el magatokat egymástól.

2014. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2: Szögezzük le, hogy nem voltunk akkor még együtt, és mint már mondtam, nem fogom leírni az egész történetet, mert nagyon hosszú lenne. Én tudom az igazságot, ahogy minden ismerősöm, higgy csak ribinek, mert nem tudsz rólam semmit. Ez a szomorú az emberekben, hogy úgy ítélnek meg valamit, hogy nem látják a hátteret.
2014. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen én is tippeltem egy ilyet, hogy ez talán olyan "majd megmutatom" dolog. Csinált már hasonlót, féltékenységből engem is féltékennyé akart tenni. De arra immunis vagyok, szóval most erre váltott?..
2014. júl. 25. 12:54
 5/16 anonim ***** válasza:

2-es.

Az a szomorú, hogy amit tettél, az ribis. Tegyük félre a történetedet, vagy hogy volt-e párod vagy sem. Vadidegennel egy buliban leállsz smacizni, mi az, ha nem ribisség?

Ezt nem bántásból mondom, és ki vagyok én, hogy elítéljelek, úgy, hogy nem ismerlek? Viszont ezt te írtad, ezt tetted, ez az volt.

De lépj túl rajta. Írtad is, hogy már a múlté, és nem vagy ilyen, tehát le van zárva :)

2014. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kérlek ezt ne itt. A kérdésemre továbbra is várok választ és véleményt
2014. júl. 25. 13:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a szituációt, volt nekem is hasonló esetem, igaz nekem egy közeli hozzátartozómmal. Nagyon durván leitta magát ő is. Meg is értem, hogy megijedtél ettől az egésztől és az elvek valóban fontosak, de valóban nem tudhatta hol a határ főleg ha nem is ivott még, a baj meg hamar jön. Mivel ez volt az első eset én adnék neki még egy esélyt, nem hiszem, hogy visszaélne vele de hangsúlyoznám, hogy ez ettől még hiba volt.
2014. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

"Vagy ez intő jel, hogy ingatag jellem?"


Ha én lány lennék és a te barátnőd, akkor ezután az akció után elhagynálak. Óriási érzelmi zsarolás, amit te csinálsz. Berúgott és kész, mi van, akkor?


Eleve ezt hibának venni borzasztóan lekezelő dolog a részedről, de ami ennél is szörnyűbb, hogy egy általad hibának minősített dolog miatt megalázod. Mindenki hibázhat (hozzáteszem ez nem volt az nálam), és te innen azt vezeted le, hogy majd megcsal, meg elvetette ez elveit meg ilyen baromságok?


A helyében én borzasztó csalódott lennék, hogy egy ilyen nárcisztikus, öntelt barétom van.


"Mondta hogy nem akart ekkora fatális hibát véteni és hogy jogos amiket mondok. "

Fatális hiba? Bűntudat? Milyen világban éltek ti?


Ha szereted a lányt, és azt akarod, hogy boldog élete lehessen, akkor hagyd el!

2014. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

egyszer az életben mindenki megteszi

szerintem lépj túl ezen, hiszen fiatalok vagytok, és ahhoz képest, hogy itt mindenki arra panaszkodik hogy csalta meg a párját, szerintem ez semmi

én életemben egyszer voltam részeg, azóta is cikinek tartom meg undorítónak, a legrosszabb mégis az volt az egészben, hogy látta a barátom, ahogy hányok öklendezek stb.. ez zavart leginkább, ő mégse ítélt el ez miatt

ettől még simán bízhatsz benne, ha szeretitek egymást ne álljon közétek egy ilyen dolog :)

2014. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fater egyszer b*szott be élete folyamán, 18 évesen. De annyira kész volt, hogy a haverjai a bejárati ajtónak támasztották és úgy csöngettek be a muterjának :D Gyorsan elfutottak és a bokorból figyelték az eseményeket :D

Szóval az, hogy valaki egyszer így leissza magát, nem jelent semmit :) Nyugi van. Szerintem Ő is tanult ebből.

2014. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!