Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol itt az igazság? Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol itt az igazság? Jogos volt ez a részemről?

Figyelt kérdés

Párommal most költöztünk össze, mindkettőnknek van számítógépe, de egyszerre csak az egyiket lehet használni, így amikor a másik kell, akkor át kell dugni a vezetékeket meg a csatlakozókat.


Ma a barátom szemrehányást tett nekem, hogy így ki fognak lazulni a vezetékek, használhatatlanok lesznek, stb, ezért az én gépem nem lesz használva, csak az övé. De nekem a gépemen nagyon sok program van amivel dolgozom vagy játszom, meg amúgy is sok cucc van rajta. Erre a barátom azt mondja, hogy hát akkor én csak azt rakhatom fel, ami nagyon fontos, hát köszi... De neki fent lehet az egész X-akták meg az összes Lost és Star Trek évad, úgy hogy nem is nézi őket, én meg ha letöltök egy filmet, akkor azt 2 nap után már tüntessem el, mert fogja a helyet...


Szóval ebbe nem mentem bele, ebből lett egy veszekedés. A végére már azt mondtam, hogy jó, akkor ő használja a gépét ahogy akarja, én meg veszek magamnak saját vezetékeket, DE a számítógépasztal is az enyém lesz, mivel amúgy is én hoztam. Na erre jött, hogy jaj de ő vette a hűtőt meg a mikrót, hát mondom én meg hoztam ágyat, szekrényt, vettem porszívót, mosógépet, mosogatógépet meg még egy csomó mindent, szóval ő csak ne hányja a szememre, hogy ő mit vett... Erre meg már azt mondja, hogy jaj de én most mit szedem szét hogy ki mit vett, amikor közös kasszán vagyunk. Ja, csak ezt az egészet ő kezdte azzal, hogy az én gépem nem lesz használva, csak az övé, akkor ki is különcködik?


2014. aug. 14. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Írjál már még többet, ez tök szórakoztató!


Amúgy az tök jogos, hogy nem akarja, hogy az Ő gépét telepakold mindennel.

2014. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Vegyetek Wi-fi routert.
2014. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Router? Ez már a 21.század, lehet egy lakásban 5 laptopot, meg 8 okostelót is használni!
2014. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Képernyő, egér, billentyűzet, hangfal?
2014. aug. 14. 15:21
 5/23 anonim ***** válasza:
vegyetek ahhoz is vezetékeket és nincs probléma
2014. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jaj, nálunk az ilyen szinte mindennapos. Imádunk veszekedni. :)
2014. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 BlackSword ***** válasza:
Na, mert aztán egy hálókábel olyan nagy összeg lenne??? Vegyél, és el van intézve...
2014. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Vegyél egy routert én ültesd bele az antennájába ezt az önző kisfiút.
2014. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 BlackSword ***** válasza:

"Képernyő, egér, billentyűzet, hangfal?"


Most mi van??? Akkor amíg külön éltetek hogy használtátok a gépeteket???

2014. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Van router, nem az internet a probléma. Csak ő könnyen elvan, hogy én hozom a képernyőt, az egeret, a billentyűzetet meg a hangfalat (mert az övéi már tönkrementek), utána még szemrehányja, hogy csak az ő gépe legyen használva, mert kilazulnak a vezetékek...
2014. aug. 14. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!