Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szem*tség lenne ez a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szem*tség lenne ez a részemről?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon helyes és rendes fiú, velem egy idős, először történik ilyesmi hogy egy velem egy idős fiút szemelek ki magamnak (eddig mindig 2-4 ével nagyobb barátaim voltak-én 19 vagyok).

A fiúnak is úgy néz ki hogy bejövök, szóval lehet összejönne valami, de van egy bibi... Én idén augusztus közepén megyek el külföldre egyetemezni :(.

Nem szeretném elmondani neki már hogy fogok elmenni. Még két hónapig együtt lehetünk... vágyom egy párkapcsolatra, még ha kevés ideig is fog tartani, akkor is... Eddig senkinek sem kellettem emiatt, hogy majd megyek egyetemre külföldön.


Én lennék a gonosz?



2014. máj. 28. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem biztos, beszéld meg vele a dolgot
2014. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem szemétség elhallgatni, hogy csak két hónapig leszel itthon. Biztos te is kiakadnál, ha valaki ezt eltitkolná előled.

Ha valakinek meg kellesz, annak így is kelleni fogsz.

2014. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb szólj neki erről.
2014. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van :( .

Amúgy vlem is megcsinálták ezt, szörnyen esett...

2014. máj. 28. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek perec,idefigyelj ide és ide fogok járni, viszont nagyon kedvellek bejössz... Aztán a srác mérlegel, h neki ez mennyire fog fájni ha elmész majd, aztán hoz egy rossz döntést, ami a jó döntés de ezt ő majd csak évek múlva tudja meg. Tehát összejöttek lesz egy szép nyaratok aztán, rossz lesz neki mert elhagyod, de fel fogja dolgozni idővel.
2014. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szóval... veled is megcsináltál ezt , szarul esett és te azon gondolkodsz hogy mással ezt megcsináld? Nem vagy te egy kicsit kabbeafa szom? Legalább tiszteld meg azzal hogy úgy kezded hogy elmondod neki és ha jó úgy neki akkor mehet. Legyen azért egy kis gerinced, nem vagy te féreg - remélhetőleg.
2014. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom milyen érzés mikor kerek perec tények elé állítanak. Viszont valljuk be-mindenkiben van egy kis minimális érdek.


Igen, lehetne egy szép nyarunk, tele szép sétákkal, romantikus vacsorákkal, filmnézéssel, összebújásokkal...


De mivel velem is ugyanezt megcsinálták én is azon agyalok hogy nem kéne én is ugyanolyan legyek....

2014. máj. 28. 14:04
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
A döntés lehetőségét meg kell adnod neki.
2014. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha veled is megcsinálták és sz@r volt, akkor te mért akarod megcsinálni mással? Ne akarjál neki direkt rosszat.
2014. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki, ezt mindenképp meg kell tenned, nem lehet elvonatkoztatni ettől! És simán benne lehet. Ő is ember tudja h a saját életed miatt mész el h tanulhass, és nem tehetsz arról amiért most találtatok egymásra. Szerintem itt semmi "féregség" nincs!!! Mond el neki, ő majd mérlegel nem buta ő sem. És amikor elmész majd gondoljatok arra h basszus de jó volt ez a pár hónap ezt is csináltuk azt is csináltunk itt és itt voltuk... MEGÉRTE. Mond el neki!
2014. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!