Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közt gyakran előfordul, hogy 1 fiú összejön egy lánnyal és alig telik el egy hét és éjjel nappal azt kell hallgatnom tőlük, hogy mennyire tökéletes a párjuk, nekik szánta az élet, örökkön örökké, tökéletes kapcsolat stb.

Magamban mindig csodálkozom, hogy hogyan lehet valakit/kapcsolatot ilyen hamar megítélni, és ilyen határozottan meggyőződés nélkül kijelenteni ilyen dolgokat. Mindig tippelek egy x napot, hogy meddig bírja ki a kapcsolat.

És mikor 1-2 hónapot kihúznak egymást mellett, valami pitiáner oknál fogva összevesznek és szakítanak, ilyenkor eszembe jut az a sok dicséret amivel illették a párjukat, és magamban jót röhögök. Egyszerűen az ilyen embereket nem értem meg, számomra ez olyan komolytalan és elhamarkodott.

Nagyon gáz, hogy ilyen embereken kárörvendek?


(telefonról írok elnézést a rossz fogalmazásért)



2014. aug. 14. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rosszaság nem itt kezdődik, csak simán realista vagy.
2014. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lynn326 ***** válasza:
100%
A kárörvendés nem szép dolog, viszont az igaz, hogy kicsit felelőtlenek. Az hogy első hónapokban minden szépnek és jónak tűnik az a nagy szerelem miatt van. A neheze ez után jön.
2014. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hááát...Megértelek. Arra esetleg nem gondoltál, hogy irigy vagy?
2014. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember. Neked is tele van már a tököd mások gyökérségeiből. Veled vagyok. Realista vagy.
2014. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit én is ilyen vagyok, bár kárörvendeni nem szoktam. Nem hiszem, hogy ettől rossz ember lennél.
2014. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szevasz tesó! Dettó ez vagyok. Dúlt a szerelem havernál, 3 hónap tündi-bündiség, aztán BUMM! K*rvázással, fenyegetéssel váltak el.
2014. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én max a tudást és a boldogságot irigylem :)

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske mindenkinek.

2014. aug. 14. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Csupán annyi hogy te máshogy nézed a dolgokat
2014. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!