Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Rossz ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deliverance kérdése:

Kit válasszak? Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, kicsit bonyolult lesz.

Mostanában minden a feje tetejére állt. 16 éves lány vagyok, több, mint 2 éve vagyok együtt a barátommal, jól megvagyunk. Viszont van egy ismerősöm, aki néhány hónapja belépett az életembe. Ő nem a jófiú, és én egyszerűen nem tudom elkerülni. Sokat beszélgetek vele, suliban és neten is, és kezdek belegabalyodni az érzéseimbe. Semmit nem tettünk, amivel bánthatnám a barátom, mégis tudom, hogy helytelen, amit művelek. A két fiú teljesen ellentéte egymásnak, külsőre és belsőre is. Úgy érzem magam, mint egy elcseszett szerelmi regény elcseszett hősnője.. A kérdésem az, hogy ti mit tennétek a helyemben?

Maradnátok a stabil, jól működő kapcsolatotokban vagy kitörnétek és a másikkal lennétek, akkor is, ha tudjátok, hogy semmi jó sem sülne ki belőle?


2014. febr. 15. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Maradj.
2014. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szalay Mátyás válasza:
Szerintem maradj a barátoddal ha szereted.
2014. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Több helyen is fennakadtam. Először is:


"16 éves lány vagyok, több, mint 2 éve vagyok együtt"

Mikor jöttetek össze az oviban?


"egyszerűen nem tudom elkerülni"

De, el tudnád, csak nem akarod.


"Úgy érzem magam, mint egy elcseszett szerelmi regény elcseszett hősnője"

Nem vagy te semmilyen elcseszett szerelmi regény hősnője, csak egy szimpla unatkozó tinip.csa akinek túl jó dolga van és ahelyett, hogy megbecsülné amije van (egy rendes barátja) azon gondolkozik, hogy megcsalja-e.


Inkább szakíts szegény sráccal, ne hülyítsd tovább ha már nem bírsz megmaradni mellette.

2014. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy még, élvezd ki az életet, inkább most, mint 40 éves családanyaként. ;) Hiába működik jól a kapcsolatod, valami mégis hibádzik benne, hiszen, ha minden oké lenne, akkor meg sem fordulna a fejedben, hogy a másikkal legyél. Persze nem a te hibád, mert fiatal vagy és kíváncsi. :) Ez így van rendjén.
2014. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2014. febr. 16. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:

"...és a másikkal lennétek, akkor is, ha tudjátok, hogy semmi jó sem sülne ki belőle?"


Miért mennék tovább az úton, ha látom, hogy a végén szakadék van?


Szomorú, hogy így gondolkozol. Az kell, ami nem a tiéd, méghozzá egy olyan kell neked, aki a leírásod alapján nem is lenne ideális. A másik "már a tiéd" így az nem is izgalmas. Kidobnád mint egy régi játékot.


Ne vedd sértésnek, de mindkettőtöknek jobb lenne, ha szakítanátok. Ő találna olyat, aki megbecsülné őt, te pedig kiélheted a vágyaidat. Az más kérdés, hogy hova lyukadsz ki.

2014. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Marc Bolan ***** válasza:

Szakíts! Ez így már szar.

99% volt az esélye,hogy nem maradtok együtt. 14 éves korától ritka,aki kitart...

2014. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

maradj vagy ne maradj, de a nem jófiút hagyd a P I C S á B A!

ne hidd, egy percig se ezentúl, hogy ô kell neked, ô miattad sem less jó. s ekkor csalódni fogsz.

2014. márc. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!