Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdés? Vélemények?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel. Nagyon harmonikus volt a kapcsolatunk, minden tökéletes volt, csak egy valami nem: nem lettünk fülig szerelmesek egymásba. Néha voltak apró fellángolások, de semmi extrém. Azért kezdtünk járni mert két éven át sülve-főve együtt voltunk és sosem untuk egymást, aztán megjelent a testi-kívánat és egymásba gabalyodtunk. Minden szuper volt, de szakítottam vele, mert láttam, hogy kell neki a szerelem(20 éves múlt), amit tőlem nem kap meg - nekem erre az érzésre nincs szükségem. Azt beszéltük meg, hogy majd következő év elején elmegyünk egy randira, csak úgy.

Van ilyenkor esély arra, hogy esetleg történik valami "fellángolás"? Vagy nagy csalódás lesz az egész? Mert én úgy gondolom, ha eddig nem volt, akkor mostmár nem is lesz. Nem törtem meg, már alakulgat egy másik kapcsolatom, csak ő tényleg egy olyan lány, akivel el tudnám képzelni az életem s azt is tudom, hogy ezzel ő is így van, csak nem olyan hülye, hogy 21 évesen belemenjen egy ilyen kapcsolatba és megfossza magát a szerelem érzésétől.

Nem tudom, mit várjak. Tudom, hogy ez majd úgyis ott derül ki, de mégis...?


Mi az ilyesmiről a véleményetek?


2014. aug. 14. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze miért ne?
2014. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megindokónád? :)
2014. aug. 14. 22:19
 3/7 anonim válasza:
sok ember az sem tudja mi az a szerelem....sőt mit ne mondjak észre sem veszi, hogy már az..... sztem te még ön magadnak is hazudsz vagy épp nem jöttél még rá hogy szereted ezt a lányt ez annyira világos...csak sokan elutasítják ezt az érzést vagy félnek tőle, meg a legtöbb férfi azt hiszi ha kimutatja vagy átengedi magát az érzésnek akkor már el is köteleződik.....
2014. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, ez az esetemben nem így van. Voltam szerelmes, kábé négy éve és pontosan tudom, hogy akkor az voltam. Akkor is tudtam róla. Ez nem volt szerelem.:)
2014. aug. 16. 19:24
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem, nem félek az elköteleződéstől, és írtam is, hogy vele el tudtam volna képzelni az életem.. mindig hosszútávú kapcsolatot kerestem.
2014. aug. 16. 19:25
 6/7 anonim válasza:
de szerettél volna ebbe a lányba szerelmes lenni vártad ezt a dolgot vagy nem is akartad?
2014. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örültem volna, ha belészeretek, de úgy gondolom sosem ment volna. Ennek ellenére szívesen maradtam volna vele életem végéig, mert tökéletes partner, mindenben passzolunk. Hiába vagyunk összezárva két hétig, egy p..icsányi kis időre sem ununk egymásra, minden együtt-töltött idő örömet okozott nekem is és neki is.
2014. aug. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!