Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám fog unni a barátom ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám fog unni a barátom ha ezt így folytatom?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy ide kiírjam, de mivel anonim összeszedtem a bátorságom.Nemrég megismertem egy fiút. Nehezen mentem bele a randiba, de végül nem bántam meg, szerelem első látásra mindkettőnk részéről. Aztán jöttek a bajok. Októberben megerőszakoltak. Párszor elmentem pszichológushoz, aztán inkább hagytam, szörnyű időszak volt, pár hónapja vagyok túl rajta, ha mondhatom ezt. Nos, a fiú akiről írtam nagyon figyelmes, kedves, törődő, de akaratlanul feltörnek bennem az emlékek és olyankor napokig nem keresem őt, nem veszem fel a telefont, írok vissza, egyszerűen viszolygok tőle. Ilyenkor ő azt hiszi, hogy le akarom őt koptatni, de szó sincs erről, nagyon nagyon szeretem őt, de közben itt van ez az érzés, legszívesebben csak feküdnék az ágyban napokig mikor eszembe jut. Félek, hogy előbb-utóbb megunja ezt, meg is jegyezte, hogy nagyon zárkózott vagyok. Nem ismerjük egymást olyan régóta, és nem is lennék képes elmondani a történteket, de közben elveszíteni sem akarom.
2014. aug. 14. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne pszichológushoz menj, hanem ** szakemberhez! Az majd feloldja a blokkjaidat.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keress pszichológust de valami olyat aki tényleg ért hozzá nagy segítség lenne
2014. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy mondd el neki vagy ne.Előbb utóbb dob ha nem mondod el mi a helyzet viszont ha elmondod akkor van rá esély hogy együtt maradtok
2014. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ezt, akármennyire is nehéz ilyenről beszélni.


A barátod meg fogja érteni a helyzetet, (jobbik esetben)


Ha a barátnőm ilyet hallanék támogatnám amiben tudnám, és mellette lennék a nehéz időszakban.

2014. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem valahogy el kene magyarazni neki, hogy mi tortent veled es milyen erzesek vannak most benned, es a tudtara kell adni, hogy nem vele van bajod, illetve nem benne van a hiba. ha igazan szeret akkor meg kell ertenie. es ha valamilyen szintren egyutt vagytok akkor joga is van valamit tudni errol az egeszrol, hiszen ot is erinti. ha igazan szeret akkor meg fogja erteni a dolgot! persze nem kell mindent elmeselned elsore, aztan majd idovel talan neked is jol esne ha bovebben tajekoztatnad errol a negativ esemenyrol. ha tenyleg olyan figyelmes, es tenyleg szeret akkor meg fogja erteni, es egyutt tul fogtok jutni idovel ezen a probleman. tudom nem konnyu, de ha nem szeretned elveszteni akkor nyitnod kell fele. sok sikert kivanok neked, igy ismeretlenul is.
2014. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!