Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet könnyen találtok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet könnyen találtok?

Figyelt kérdés
Nem csak valakit, aki egy a sok közül, hanem akivel minden fantasztikus, szenvedélyes kapcsolat, felnéznek egymásra, szeretik egymást, nem áldozat hűségesnek lenni egyiknek sem. Ha találtok olyat aki mondhatni tökéletes számotokra, de szakíttatok akkor mennyi idő kell egy újabb ilyen kapcsolatra?
2014. aug. 15. 13:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát nem. Én fél évvel ezelőtt találtam valakit, aki, úgy éreztem, tökéletes lenne számomra, beleszerettem, felnéztem rá, benne láttam az életem értelmét - ő azonban nem viszonozta az érzéseimet. Ráadásul egyre gázabb dolgok derültek ki róla, pl. hogy minden nőt csak lefektetni akar. Még csak most jutottam el odáig, hogy többet látni sem akarom az illetőt.

Én ezek után eléggé kiábrándultam ebből az egészből. Jó lenne beleszeretni valaki másba, de jelenleg el sem tudom képzelni, nem tudok egy férfira sem úgy nézni, mint lehetséges jövendőbelimre. Majd meglátjuk, mit hoz a jövő.

2014. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A válaszokból úgy látszik én nagyon szerencsés vagyok. Megtaláltam, igaz nem könnyen, ha az idő tekintetében nézzük, de azt mondom megérte, amit leírtál pont ilyen a kapcsolatunk, örülök, hogy vagyunk egymásnak. Így az nem opció, meg fel sem merült bennem/ünk a szakítás!
2014. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nehezen, és az is viszonzatlan :'(
2014. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!