Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amolyan "első szerelmet" el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amolyan "első szerelmet" el lehet feledni?

Figyelt kérdés

Egy barátom, mint megtudtam, szerelmes volt belém, és akkor nagyon el is húzott tőlem, jó ideig nem is beszéltünk, mert neki mikor belém volt szerelmes, más pasija lett, így én inkább nem kerestem, és hiába szakítottak marha gyorsan, ő nem keresett engem, végül oda jutott, hogy "elhalványultak az érzései" most, hogy újból elkezdtük kiépíteni a barátságunk szintjeit. Én bepróbálkoztam nála, de nem túl nyomulósan, mert nem éreztem helyénvalónak, akkor minden jó volt egy napra de utána eltűnt pár napig, majd azzal kellett szembesülnöm, hogy ő már más fiún gondolkozik, mert ismét elhalványultak az érzései... Holott ez iránt a fiú iránt sem érez semmit, még csak nem is tetszik neki, ezt jól tudom. Mit kellene tennem, mert én eléggé fölkavaródtam az egész miatt, jó ideje húzza az agyam, mert én már régóta szerelmes vagyok belé, és ő ezt csak nemrég tudta meg elviekben. Mikor rákérdeztem, hányadán is vagyunk, visszautasított, de nem tudja, a másik sráccal, mit fog kezdeni, de én úgy érzem, megpróbálja vele.

El kéne végre felejtenem vagy várni, hátha visszatér hozzám?



2014. aug. 12. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
barmit ellehet felejteni
2014. aug. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha visszautasított, nincs mit tenni. Ha valaki nemet mond, az ugy is gondolja. Ha ujra rakerdzel es azt mondja, próbáljátok meg, amogott sem lesz érzelem, es valoszinuleg ujra meggondolja majd.
2014. aug. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem szeress.
2014. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne felejtsd el , de várni ne várj. Ismerkedj éld az életed. Kár arra várni, hogy most össze jön e a sráccal vagy nem.
2014. aug. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az után, hogy azt kijelentette, pár percre rá vissza is vonta, azért nem tudom, mihez kezdhetnék a helyzettel.
2014. aug. 12. 01:50
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem baromság, felejtsd el az egészet egy életre
2014. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szokták mondani a reményhal meg utoljára, de vigyázz mert ha tényleg visszautasított akkor már lehet nem azt érzi amit régen vagy nem biztos az érzéseiben. De ahogy előttem is írták ismerkedj hátha meg találod azt akit neked szánt az ég vagy kitudja ha egymásnak vagytok teremtve akkor lehet még ez útjaitok keresztezik egymást és lehet egymásra találtok ha viszont nem akkor próbálj nélküle boldog lenni.
2014. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkabb felejtsd el. Elso szerelem, tud fajni,sokaig gondolni ra,az emlekekre stb, de az ido minden sebet begyogyit. Elso nagy szerelmem utan 1 evet sirtam, nehez volt felejtenem. Mara ha osszefutunk veletlenul vhol,leallunk par szora,miujsag stb, de semmi erzelmeket nem kavar fol. Ami volt, volt, mindketten tulleptunk rajta,es mara boldog hazassagban elek mas ferfi mellett. Sok sikert.
2014. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!