Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmulhat egyik pillanatrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmulhat egyik pillanatrol a masikra a szerelem?

Figyelt kérdés

Egy lany nagykn tetszett nekem es bele is habarodtam. Kellett ido hozza amig o is megnyilik nekem de vegul sikerult. Mar o is nagyon kedvel. Viszont nalam valahogy egy nap alatt elmult a szerelem. Nemtudom miert, nem volt semmi oka. Mar nem nyomulok en sem ra szerintem ezt eszre is vette. Ezt meg meg kellene beszelnem vele vagy mivel nem volt koztunk semmi igy nem is kellene? Nem szeretnem igazabol hitegetni szegenyt hogy most szerelmes vagyok bele. Nekem meg ido kell! Mas jart mar igy?

17/F


2014. aug. 15. 15:15
 1/1 Fényember ***** válasza:
Mond el nekei szépen hogy bocs nem lehet semmi se. Bár ha sokáig nem keresed, hidd el magától is rá fog jönni, igaz, benne lesz hogy "ez a cs**cska gyerek itt adta nekem a szépet aztán meg egyik napról a másikra eltűnik, nem értem". Igen nem voltatok együtt, de ha gondolod beszéljétek meg, vagy csak szépen építsd le a kapcsolatotokat. Az meg úgy is fel fog neki tűnni, és ha tovább teperne, akkor beszélhetnéd meg vele hogy bocsi inkább nem. :)
2014. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!