Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hasonló gondolkodású lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló gondolkodású lányokat lehet azonos pártszimpátia alapján találni?

Figyelt kérdés
Tegyem úgy, ha jobbikos vagyok és jobbikos lányoknál próbálkozom, akkor valószínűbb, hogy hasonlóképpen gondolkodunk és sok minden megegyezik a személyiségünkben? Milyen egy jobbikos lány karaktere? (21 éves korig, mert én annyi vagyok).

2012. júl. 20. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:

"Milyen egy jobbikos lány karaktere? (21 éves korig, mert én annyi vagyok)."


Ezt úgy írod mintha minden jobbikos lánynak ugyanolyannak kéne lennie. Mintha egy adott párton belül MINDENKI ugyanolyan lenne, ugyanúgy gondolkodna, ugyanazokat a kajákat szeretné, ugyanoda járna szórakozni stb.. Lehet hogy a "nagyrabecsült" politikusok (párttól függetlenül) meg akarják mondani mit szabad meg mit nem egy "hithű párttagnak" de SENKI se ugyanolyan mint mások, ezt fogadd el. Nem lehet pártszimpátia alapján egy ember személyiségét leírni. Aki mást mond az HATALMASAT téved (vagy valamelyik pártnak dolgozik)...

2012. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szóval ha én a milka csokit szeretem és nem a tibit, és olyan pasikkal ismerkedem akik szintén milka csokisok, akkor úgy könnyebben találok azonos gondolkodásút?
2012. júl. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a mai lányokat (21 éves korig) túlzottan érdekelné a politika!
2012. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért szerintem a pártszimpátia magával hoz egy világnézetet, de akár egy vallás is meghatározó lehet egy ember értékrendjében. Az, hogy milyen csokit szeretünk, kevésbé lényeges az életünkben, így ezeket nem lehet összehasonlítani! Az bezzeg elfogadott, hogy egy ismerkedésnél ha kiderül, hogy ha a csaj rocker, a pasi meg nem, akkor a pasinak fel is út... mert ugye csak a közös zenei ízlés tükrözi a közös gondolkodást és hasonló személyiséget, mi? Az igaz, hogy sok fiatalt nem érdekel a politika, engem meg ők nem érdekelnek.

A kérdésem arra vonatkozik, hogy azonos pártszimpátiától várható-e a VALÓSZÍNŰSÉGE annak, hogy több közös témánk, több közös dolog lesz a gondolkodásmódunkban. Tudom, hogy sok különböző ember van párton belül is, de azért csak van valami közös, és pont erre lennék kíváncsi, nem pedig arra, hogy mennyire vagyunk tökéletesen azonosak, mert azt nem is várom!

2012. júl. 20. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem függ a pártpolitikától az, hogy megegyezik - e jobban a személyiségetek. Tény, hogy legalább egy közös pont megvan, de senki nem tudhatja, lesz -még. Én pl baloldali vagyok, míg a kedvesem jobboldali. Nem tudtuk egymásról, de sok mindenben közösek vagyunk ezen kívül.
2012. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb fiatalt egyáltalán nem foglalkoztatja a politika, szoval nem biztos hogy túl nagy lesz a választék...
2012. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!