Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fizikailag szenvedek a szakítástól, érdemes elmenni egy pszichiaterhez, aki ír fel valami gyógyszert?

Figyelt kérdés
Fogytam 15kgt,magas a vérnyomásom(egész életemben alacsony volt) hasmenés, hányinger, gyomorfájdalom, fáj a mellkasom, néha a a tüdőm is szúr. Komolyan már jobban érezném magam ha benyugtatóznának, nagymamámtól szoktam kérni nyugtatót, úgy valamivel jobb. Hosszú távon ezt nem fogom tudni elviselni. Mit tegyek? Nem tudom feldolgozni, hogy elhagyott és ő teljesen jól van..
2014. aug. 16. 15:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

kérdező, én megértelek, de továbbra is tartom, hogy nem gyógyszer kell ide. egyébként a nagymamád bűncselekményt követ el, remélem, tudod.


a nyugtatók miatt is riadhatsz fel, barátokra, önmagad lekötésére lenne szükség. nem válaszoltál, biztosan nem nyafogsz? mennyi ideje hagyott el?

2014. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
3 hónapja.
2014. aug. 16. 18:23
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem oltári nagy baromságot csinálsz hogy diagnózis meg recept nélkül gyógyszerrel tömöd magad lelki bajra. Most nem a gyógyszerellenesség beszél belőlem, mert van amikor hasznosak.

Az gyógyszer nem cukorka a fenébe is nagyon káros is lehet, recept nélkül nem eszünk orvosi kemikáliákat. Nyugtatót meg pláne nem tömj magadba, arra elég könnyá rászokni. Menj el egy pszichológushoz ha végképp nem bírod, de szerintem csak magadban helyre kéne rakni az egészet.

Nem lehet, hogy nincs igazából semmi komoly dolog amivel elfoglalhatnád magad? Kétlem, hogy rendes munka mellett időd lenne ilyen ideje lenne a szervezetednek ilyen produkciókra. Persze lehet nincs igazam. Amúgy mozogj egy kicsit, a fizikai terhelés általában jót tesz ha nem viszed túlzásba.

2014. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
3 hónap semmi, egy évet adj magadnak. De nem tudjuk, hány éves a kérdező, lehet, hogy épp nyári szüneten van, bár én rendes munka mellett is ki tudok készülni, csak akkor esténként, tök mindegy...nem mindenkit köt le, pl. lehet, hogy nem is szellemi munkát végez.
2014. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Amit előttem is írtak: fizikai munka, terhelés, sport, szórakoztató programok barátokkal. Ezen kívül nem árt egészségesen táplálkozni, vitaminokat szedni. C vitamint és többféle vitaminból álló készítményeket.

A Xanax receptköteles, tényleg nem kéne csak úgy beszedni!

Pszichológushoz elmehetsz, ő majd továbbküld, ha kell. Elvileg a pszichiáter (nem ugyanaz, mint a pszichológus!) is tovább kéne, hogy küldjön, ha nem őrá tartozik, de ők nem szoktak továbbküldeni, mint írtam, nekik az az érdekük, hogy minél több gyógyszert fel tudjanak írni, és hogy a problémád valójában ne oldódjon meg. A pszichiáter, ha tudja is, mi lenne a megoldás, nem mondja meg (márpedig tudja), mert nem érdeke.

2014. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ALKOHOL!SOK!
2014. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szóval leírom megint, hátha megint kitörlitek.

Egy ismerősöm volt ugyanígy, az teljesen telezsúfolta magát programokkal, reggeltől estig megállás nélkül volt valahol, elérni nem lehetett soha és sehol. Ez kb 6-7 hónapig ment így.

És bevált neki mert most már menyasszony.

2014. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

# 13 nincs igazad!

A lelki kínokat nem érdekli, hogy dolgozni kellene.

Örülhetsz, hogy téged elkerülnek.

Persze lehet, hogy teszel is ellenük (mozgás, C-vitamin programok stb-stb.)

2014. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!