Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök egy fiúért, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök egy fiúért, de nem tudom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
13/L. Tényleg meghalnék érte, de nem tudom, hogy ő mit érez irántam. Mondjam el neki, hogy mit érzek? Vagy akkor kinevetne? Bármit megtennék azért, hogy szeressen!!! Valaki adjon tanácsokat!!! SOS!
2014. aug. 16. 22:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szeptember 13án leszek 14.
2014. aug. 16. 22:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Írjál részleteket privátba nyugodtan.

Én megpróbálok neked segíteni, ha itt a jónép nem képes erre.


Ezek szerint nektek nem osztottak kis korotokban szerelmet...

Az ember minden korában ember, és minden korában vannak érzései.

Így a szerelem is kortól független. Köszönöm mindenki megértését.

Puszi.

2014. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én se értem mi esett itt az emberekbe. Úgy látszik a parasztok vonzzák egymást....

Még nem 14... és?? Nem szexelni akar, szimplán szerelmes valakibe. Ha ti 13éves korotokig nem voltatok szerelmesek egyáltalán azt sajnálom, de az irigységeteket éljétek ki máshol, jó?

Na visszatérek hozzád is végre, kérdező (csak utálom ezeket a bunkókat, nem bírtam ki, hogy ne írjak valamit):

Ez a "kinevetne" ez szerencsére csak egy nagyon erős tévhit. :) Még akkor is, ha nem jössz be neki, egy fiú mindenképpen örül neki, hogy ha egy lánynak tetszik. Gondolj bele: Te nem örülnél neki, ha azt látnád, hogy egy fiú értékel téged, mind külsőre mind belsőre? Attól függ persze, hogy milyen a fiú (Te ismered, nem én), lehet hogy zavarba jönne, ha így odaállnál elé és elmondanád neki, inkább valami közvetett módon, de add tudtára. Ez már persze azon múlik, hogy honnan ismered (osztálytársad?), milyen a viszonyotok, stb., de például elhívhatnád valahova: A mozi a legegyszerűbb (bár sokan ellenzik), de hát istenem, találd ki :D, ha nagyon nem lenne ötleted keress egy ilyen témát itt. Most vagy elfogadja (akkor örülünk :P), vagy nem, de akkor sincs baj, szereztél egy kis örömet neki. Kinevetni nem fog, sőt, jól esik neki. Hát hajrá! :))

2014. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!