Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nagyon gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon gáz ha egy 14 éves kiscsajnak harmincas pasija van?

Figyelt kérdés

Multkor barátomhoz átjött a haverja és hozta a barátnőjét is. De az a kiscsaj még nekem is "csókolomot" köszönt, mint valami kis iskolás pedig aztán én is csak 21 vagyok.

Jó az én barátom is idősebb nálam 9 évvel, de azért az mégsem annyira gáz.

Én először is azt hittem hogy a lánya az a csaj. Nagyot néztem amikor megcsókolta.


2014. aug. 17. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Az már pedomackó bőven
2014. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez valóban tök gáz, sosem értettem ezt...
2014. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Én olyat ismerek aki 17éves csaj, egy 30+ éves a pasija, a pasija lánya pedig 16éves.
2014. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Pedofíling
2014. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz,számomra bizarr dolog.
2014. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Morozov ***** válasza:
71%
Ha elmúlt 14 éves a csaj, akkor törvényt nem sért a dolog. Amúgy én is ismerek olyat, hogy 17 éves a lány, és 50 a pasi...mondjuk ez szerintem a férfit minősíti. Az ilyen azért kezd tinilányokkal, mert nőt nem tud szerezni :)
2014. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

nálam ez pedofília kategória :S kár, hogy a btk szerint nem :/

szóval ezt tudod mondani te is...a kislány naiv, a pasi pedig gáz :/

2014. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

mondjuk annyira nem gáz, legalább egyikük sem magányos. annál még ez is jobb :(


előző voltam.

2014. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek úgy dobálóznak itt a pedofília kifejezéssel, mintha az valami szubjektív dolog lenne. Nem, a pedofília a nemileg éretlen gyerekek iránt érzett vonzalmat jelenti: egy orvosi kategóriáról van szó.

A kérdésben szereplő férfi efebofil. Jogilag nem kifogásolható a kapcsolatuk; hogy erkölcsileg ki mit gondol róla, az pedig mindenkinek a szíve joga.

2014. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást miért lenne gáz? A lány is szerelmes belé, akkor szerintem nem gáz, bár a pasinak lehet pedofil hajlama.Én elfogadom, ah szeretik tényleg egymást.
2014. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!