Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy nem vagyok elég jó kinézetre és ezért állandóan stresszelek. Mit tegyek? Aludni és enni se nagyon tudok.18F

Figyelt kérdés
178 centi 68 kiló vagyok. Barna haj, barna szem, igényes vagyok és adok magamra... De mégis van bennem egy szorongás :(

2014. aug. 17. 15:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Uhh, heteró vagyok nagyon is :D De azért kedves a felajánlás :D
2014. aug. 17. 19:04
 12/13 anonim válasza:
Szerintem is jót fog tenni neked egy kapcsolat,de ami igazán kell neked az az,hogy egyik nap szépen leülj és átgondold magadban a dolgokat! Próbálj meg emlékezni a sikerélményeidre és érezni azt,hogy azokban a pillanatokban nem cserélnél senkivel! Az elfogadás mindig ott kezdődik,hogy elösször önmagunkat fogadjuk el,aztán jön a többi!
2014. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sertés ***** válasza:

10-es vagyok, ezt benéztem, de nagyon! XD

Mivel csak a számokat néztem 178, 68, no és persze a 18, azt hittem egy -szokásos önbizalom hiányos- csaj vagy. Azt a fránya F-et már nem is vettem észre. Bocsesz, persze hogy én is hetero vagyok! Mi más is lehetnék egy ilyen névvel...

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, keress magadnak valamilyen hobbit pl.: motorozás, gyúrás, stb. és tűzz ki benne rövid távú célokat. Ezek megvalósítása elfoglal és sikerélményekkel gazdagít. Drog, pia nagyon nem ajánlott, mert az ilyen alkatok szoktak a legjobban rákattanni.

2014. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!