Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nehéz távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz távkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Akiknek sikerült így is, írjanak! Milyen nehézségek léphetnek fel? Meddig lehet kibírni anélkül, hogy látnánk egymást?

2014. aug. 17. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha laza sex kapcsolat ak kibírhatod 1 hétig is. de ha minden napodon kihívások várnak, ak jobb ha mindennap találkozhatsz vele.
2014. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam de nem csak a távolság volt a gond.

Viszont ha a távolságot nézzük akkor az volt a baj hogy sokáig tartott mire odaérek, csak hétvégén tudtam menni.

Most már a munkám miatt se mennék bele a távkapcsolatba mert olyan kevés a szabadidőm.


Aki dolgozik annak nem való a távkapcsolat. A főnök nem fog elengedni 1-1 hetekre mert mesze lakik a barát/barátnő. A hétvége meg kevés. Az iskolásoknak még jó, főleg így nyáron.

2014. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nagyon rossz. Nem láthatod minden nap, nem mondhatod el ha éppen valami gyötör, nem bújhatsz hozzá mert csak jöl esik. Meg az is gond (szerintem), hogy mástól ha megkapod az érzelmi törődést aki a közeledbe is van, akkor néha egy gyenge pillanatba nehéz ellenállni.
2014. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a kérdésre egyetlen szóval lehet válaszolni: kib*szottul


látom folyamatosan a legjobb barátomat is szenvedni emiatt, hogy nem lehet minden nap együtt a párjával, és belegondolva én sem bírnám ki

2014. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én fél évig éltem távkapcsolatban, 5 hetente láttuk egymást 1-2 napra. Ő külföldön élt, de azóta hazaköltözött, azóta is együtt vagyunk (13 hónap). Nagyon nagyon nagyon rossz volt, rengeteget sírtam. Minden nap beszéltünk skypeon, viberen vagy telefonon, ez sokat segített. Szerintem abszolút attól függ, hogy mennyire szeretitek egymást. Ha egy kis kétséged is van afelől, hogy ő-e az igazi, akkor nem fog működni.


Rengeteg nehézség fel tud lépni, a féltékenység volt nálunk a legdurvább. Nekem udvaroltak mások is, ő meg igyekezett bízni bennem, de 1600 km-ről nem könnyű. Szerintem ez is a szerelmünkön múlt: ha nem szerettem volna ennyire, tuti, hogy kerestem volna mást, de így nem tettem, és mindig mindent elmondtam neki.


Szóval távkapcsolatban élni NAGYON nehéz. Nem kívánom senkinek.

2014. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én fél évente láthatom a barátnőmet mert külföldön élek. Nagyon nagyon nehéz. Tényleg csak attól függ mennyire szereted azt a bizonyos illetőt akivel bele kezdesz. És a bizalom ami nagyon fontos. Például ha bulis a csaj vagy a pasi és nem bízol meg benne teljesen akkor rágódhatsz rajta hogy éppen vajon kivel mit csinál részegen. Meg attól is függ a nehézség hogy milyen időközönként tudtok beszélni. De megéri mert tudod hogy van aki szeret még ha távol is van tőled.
2014. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz. Több évig éltem így egy korábbi kapcsolatomban, átlagosan 2 havonta találkoztunk külföldi munka miatt. Ha nagy a szerelem akkor a hűség nem okoz gondot, inkább a mindennapi életben a hiány. Kivel osztod meg a gondjaid, ki ölel át ha rossz napod van, kivel mész el egy jót sétálni, vacsizni...stb. Nagyon erősnek kell lenni, embert próbáló. Igaz, hogy meg is erősíti a lelket.
2014. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Már leírták előttem, h nehéz, így nem ismétlem.

A párommal 4 éve élünk távkapcsolatban, 1100 km választ el minket egymástól és 3-4 havonta tudunk csak találkozni (mindketten egyetemisták vagyunk és nagyon nehéz összeegyeztetni). Éltünk közelebb egymáshoz, de az élet úgy hozta, h el kellett költöznöm a városból. Sajnos én túl érzelmes vagyok , így mikor találkozunk akkor szinte mindenen meghatódok és mikor elválunk, akkor mélyen magamba zuhanok és sokat sírok (még ezen a pár soron is bőgök most).

Jelenleg a párom még messzebb van (ázsiai) és nincs internet összeköttetése csak nagyon ritkán. Most úgy néz ki a kapcsolatunk, h én minden nap írok neki oldalakat és ő majd egyszerre válaszol mindre a kb. kéthetente.Tudom, h kegyetlenül hangzik, de tényleg szeretjük egymást és nem hagyjuk, h elszakítson minket a távolság. A távkapcsolat viszont megtanított arra, h kihasználjunk minden közösen eltöltött percet, megbecsüljük a másik társaságát és ne vegyük félvállról , h ott van a párunk mellettünk és megtanított türelmesnek lenni és szépen, szavakban kifejezni amit érzek.

2014. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eleinte nem olyan nehéz,de ahogyan telik az idő és kezdetek érezni egymás iránt egyre több igény lép fel.Gondolok itt több együtt töltött időre.Ahogyan előttem is írták attól is függ,hogy milyen típusúak vagytok és mennyire bíztok egymásban.Távolságnál szerintem jobban kell bízni és nagyon erősnek kell lenni.Mi nagyon sokat beszéltünk interneten,telefonon,és ezekből is sok félreértés és konfliktus lett,de mikor találkoztunk semmi probléma nem volt.Nekem nem ment.Nagyon rossz volt,hogy nem volt ott mellettem,mikor egy ölelésre vágytam vagy bármikor amikor kedvünk tartotta spontán közös programot szervezni.Mindig várni kellett,hogy mikor láthatom és mindig elbúcsúzni.A végére sok emberre féltékeny lettem,nem a szó szoros értelmében,hanem azért,mert ők több időt töltöttek vele.
2014. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Akik távkapcsolatban élnek: kitartás, és nagyon erősek vagytok. Példaértékű a szerelmetek és a bizalmatok. Minden jót kívánok!
2014. aug. 17. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!