Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom a belső a fontos, de ha...

Tudom a belső a fontos, de ha választhatnátok, mekkora lenne az ideális magasságkülönbség? Milyen magas nektek a tökéletes? Ti milyen magasak vagytok, elégedettek vagytok a magasságotokkal?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 19:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
65%
én azt mondom, hogy egy srác (mert lány vagyok) legyen egy jó fejjel magasabb nálam. én 171 cm magas vagyok, és ugyan szeretnék még nőni, azt szeretném, hogy a barátomnak 180-185 cm között lenne a magassága.
2014. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok. Elégedett vagyok vele, és az olyan 180+-os fiúk ideálisabbak, de azért nem minden a magasság.:D
2014. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

174 cm vagyok és lány. Igazából 172-200m-ig simán elmegy a magasság.


Sosem volt gondom a magasságommal.

2014. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hmmm.. mondjuk tőlem lefelé 1-30 cm-ig még ideális.


188 cm magas vagyok és 21f, és igen, elégedett vagyok a magasságommal

2014. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Én 169 cm magas lány vagyok, ha lenne választási lehetőségem alacsonyabb lennék egy picit :)

Pasik terén úgy 180 fölött bármi nekem minél magasabb annál jobb:) Erőt sugároz, úgy érzem meg tud védeni..

2014. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

185 körül vagyok.

Mindig is pici barátnőt szeretten volna,de nem ilyen 100 centiset :D

165 alattit,de azért ha magasabb volt valaki,az se volt baj.

A barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt és ő 152 körül van és ez tökéletes számomra :)

Elégedett vagyok,de nem lenne baj,ha még nőnék egy kicsit.

2014. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hamár lehet választani, akkor +185. 174/L

Hogy elégedett vagyok e az változó. Néha túl "magasnak" érzem magam, de néha törpének is :D Amúgy szerintem pont jó a magasságom, se alacsony, se magas (átlaghoz képest)

2015. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Olyan extra igényeket olvasok, hogy el sem hiszem. Miért jó az lányoknak ha egy fejjel vagy 10+ centivel magasabb a hapsijuk? Aki csak kicsivel magasabb, azzal már szóba se állnak? Én már csak azért is választanék magamnak egy ilyen "nagyigényűt" kiszúrásból, és amikor beszélnék hozzá, le se néznék rá, csak magam elé, ők meg csacsoghatnának a mellkasomnak, vállamnak. Nekik lehetnek igényeik, de a fiúknak nem? Aki magasabb nőt szeretne maga mellé, az megkapja hogy felszínes meg éretlen stb. Képmutatás a köbön.
2016. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Waooo utolsó, mitől ennyire keserű az életed hogy még ebben is a rosszat látod? :D

Ez nem igényesség, ez evolúció. Mindig a magasabb pasik voltak imponálóbbak....

2016. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"Waooo utolsó, mitől ennyire keserű az életed hogy még ebben is a rosszat látod? :D

Ez nem igényesség, ez evolúció. Mindig a magasabb pasik voltak imponálóbbak...."


Te se vagy egy lángelme. Az egy dolog hogy imponálóbbak, de nem biztos hogy ők mind vevők a náluk jóval alacsonyabb lányokra. Jól is néznénk ki, ha az alacsonyabb fiúk mind náluk magasabb lányokkal kerülnének össze, mert a "töpszliknek" nem kellenek. És szerencsére nem minden lány olyan felszínes, hogy csak magasság alapján választ magának párt. Remélem te is átesel nemsokára egy holisztikus változáson.

2016. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!