Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy illik köszönni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik köszönni a barátom szüleinek? (22 évesek vagyunk)

Figyelt kérdés

A szülei körülbelül 45-50 évesek, 4 hónapja járunk, de korábbról ismernek, mert legjobb barátok voltunk elötte is és voltam náluk 1X, de akkor szivleszter volt, a nagy ünnepi hangulatba nem nagyon köszöngettünk, máskor meg reggel volt, akkor jóreggeltet köszöntem, de reggel mindenkinek úgy köszönök.


Viszont nem tudom, hogy illene. A jónapot olyan idegen. Mert amúgy tök jófejek a szülei, fiatalosak. De a csókolomot szüleim sosem engedték h mondjam, szerintük illetlen, úgyhogy mostmár végképp nem tudom, hogy hogy köszönjek. Vmi ötlet?


2014. aug. 18. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a jó napothoz hozzá kell tenni,hogy kívánok mert másképp illetlenség..
2014. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok, de van olyan az ismerősi körömben akinek a szülei 50 év körüli és csókolomot köszönöm nekik. Nem találkozunk nagyon sűrűn, viszont nagyon kedvelem őket, még nem ajánlották fel a tegeződést és nekem 26 évesen sem ciki vagy gyerekes így köszönni. Az időseknek is így köszönök, és szerintem még mindig "szebb" meg jobb, mint a kiböffentett: Jóóóónapot! (Kívánok nélkül)


Szóval szerintem maradj a csókolomnál, azzal nem lőhetsz mellé. Ha fiatalosak és jó fejek úgy is hamar fel fogják ajánlani a tegeződést!

2014. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Letegezni semmiképp sem akaratam őket. (22 éves vagyok, de nem vagyok felnőtt nő szerintem, legalábbis 15-nek ha kinézek na mind1 ez mellékinfó :))


Van, akinek csókolomot köszönök ma is, egy volt tanárom, de őt kb. általános 7. óta ismerem és azóta maradt ez meg, de vhogy olyan furcsa így köszönni, de a jónapot is olyan furcsa volt, túl hivatalos. De illetlennek se akarok tűnnik, h csak motyogok, mert ha nem tudom hogy illik vkinek köszönni, akkor általában azt szokott lenni

2014. aug. 18. 21:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Heil Mami/Papi!
2014. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!